Kodcu Herif Bilişim Hizmetleri

Kodcu Herif Bilişim Hizmetleri

KodcuHerif.Com olarak, bilişim sektöründe kaliteli hizmet almak isteyenlere kaliteli hizmet, kaliteli hizmet sunarak gelir elde etmek isteyen KodcuHerif.Com takipçilerine gelir sunmayı hedeflediğimiz bilişim hizmetleri programı başladı.

Bugünden itibaren web tasarım, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım ihtiyacı olan kişilerin taleplerini almaya başlıyoruz. Gelen talepler doğrultusunda gelir elde etmek için bize başvuran arkadaşlarla iletişime geçerek kendilerine talep edilen işi veriyoruz. Talep edilen işin profesyonel ve kaliteli yapılabilmesi için gerekli kontrol ve koordinasyonunu biz yapıyoruz. Aynı zamanda resmi bir firma bünyesinde hizmet vererek fatura ve sözleşme gibi ihtiyaçları da biz karşılıyoruz.

Şimdilik sadece , ve alanlarında hizmet verilecektir. Bu alanlarda kayda değer bir ilerleme sağlanıp, daha oturmuş bir yapıya geçildikten sonra diğer bilişim alanında da hem iş vermek isteyen hemde iş almak isteyenlerin taleplerini almaya başlayacağız.

Aynı zamanda gelen talepler doğrultusunda kendisine iş verilmesini isteyen arkadaşlar için başvuru alımlarımız devam etmektedir. Başvuru ve kriterler için tıklayın.

Web Tasarım hizmeti almak için buradan; http://www.kodcuherif.com/web-tasarim

Sosyal Medya Yönetimi hizmeti almak için buradan; http://www.kodcuherif.com/sosyal-medya-yonetimi

Grafik Tasarım hizmeti almak için burada; http://www.kodcuherif.com/grafik-tasarim

başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı