Web Tasarım

Web Tasarım

Günümüzde bir web sitesi sahibi olmak artık keyfi bir durum olmaktan çıkıp bir zorunluluk haline gelmektedir. Özellikle günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması ile herkesin internet ortamında olması bu zorunluluğun boyutunu daha üst boyutlara taşımaktadır. 

Piyasada bir çok hizmeti veren firma ve kişinin olması, her birinin farklı fiyatlar vermesi bir çok web yaptırmak isteyen kişinin kararsız kalmasına neden oluyor. Çoğu kişi ise en uygun fiyatı veren kişiyi tercih ederek, çok geçmeden aldığı karardan dolayı pişman oluyor. Çünkü bir web yaptırırken 1 ‘den fazla dikkat edilmesi ve sahip olunması gereken unsur vardır.

10 yılı aşan sektörel tecrübe ile bu dikkat edilmesi ve sahip olunması gereken unsurları biz fazlasıyla karşılıyoruz. Peki neler mi yapıyoruz?

Responsive Web TasarımResponsive Web Tasarım

Akıllı cep telefonlarının ve tabletlerin yaygınlaşması ile web siteleri artık sadece masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar tarafından değil, mobil cihazlar tarafından da son derece kaliteli görüntülenmek zorunda. Özellikle 22 nisan 2015 tarihinde Google ‘ın mobil uyumlu web sitelerine daha fazla önem vereceğini söylemesi üzerine, responsive web tasarım yaptırmak çok daha önemli hale geldi.

Bu nedenle responsive web tasarım yapılmasının öneminin fazlasıyla bilincinde olarak, bütün platformlarda sorunsuz olarak görüntülenebilen responsive web tasarım yapıyoruz. Dolayısıyla web siteniz hem Google tarafından daha değerli bir site oluyor hemde bütün platformlarda sorunsuz olarak görüntülenip, kullanılabiliyor.

SEO ÇalışmasıSEO Çalışması

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayan çalışmadır. Web tasarım hizmeti veren hemen hemen bütün firmalar ve kişiler SEO kurallarına uygun olmayan web tasarımlar yaparak, web sitelerinin arama motorları tarafından fark edilmemesine neden olur. Bazı firma ya da kişilerde söz konusu SEO Çalışmasını yüksek ücretlere yapmaktadır.

Fakat SEO kurallarına uymayan bir web tasarım bizim için eksik bir web tasarım sayılmaktadır. Bu nedenle web tasarım yaparken, SEO kurallarını dikkate alıyoruz. Bununla da kalmayıp, yüzlerce hatta binlerce TL ücretle sunulan, anahtar kelime çalışması, görsellerin optimizasyonu, sitemap oluşturma, Web Master Tool ayarları ve eklemeleri gibi SEO çalışması adına bir çok yapılması gereken işlemi ücretsiz yapıyoruz.

İçerik Girişi ve Panelİçerik Girişi ve Panel

Web sitesini kurup bırakmıyoruz. Aynı zamanda gerekli içerik girişlerini de yaparak anahtar teslim niteliğinde, baştan sona hazır bir halde teslim ediyoruz. İçerik girişi yaparken SEO kurallarına dikkat ediyor, aynı zamanda gerekli optimizasyon çalışmalarını yapıyoruz.

Ayrıca web siteniz bir yönetim paneline sahip oluyor ve istediğiniz zaman, istediğiniz düzenlemeyi siz yapabiliyorsunuz.

Danışmanlık HizmetiDanışmanlık Hizmeti

Sadece web tasarım hizmeti alarak, bir çok firmanın ciddi ücretlere sunduğu 1 yıllık danışmanlığa da ücretsiz sahip oluyorsunuz. 10 yılı aşan sektörel tecrübemiz vesilesiyle bilişim sektörüne dair 1 yıl boyunca, sizlerin çıkarları doğrultusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Bu vesileyle bilişim sektörüne dair ihtiyaç duyduğunuz bilgiler için her daim gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz bir hizmete sahip oluyorsunuz.

TanıtımTanıtım

Referans sayfamızda yer alarak günde binlerce, ayda on binlerce kişi tarafından ziyaret edilen KodcuHerif.Com ‘da tanıtımınızı yapma imkanına sahip oluyorsunuz. Bu sayede özellikle yeni kurulan bir web sitesinin en çok ihtiyaç duyduğu tanıtım ihtiyacını da ücretsiz olarak karşılayabiliyorsunuz.

Resmi bir firma olarak, faturalı ve (isteğe bağlı) sözleşmeli verdiğimiz Web tasarım hizmeti için burada yer almayan, daha bir çok avantaj ve imkan için lütfen bizimle iletişime geçin;

Epostanız (gerekli)

Telefon

İletiniz