Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde sosyal medyanın önemi tartışılamaz bir gerçek. Özellikle ülkemizde sosyal medya kullanımı, dünyanın diğer ülkelerine nazaran daha fazla olup, sosyal medya kullanımında dünya lideri ülkeler arasında olmamız, sosyal medyanın önemini dahada fazla arttırıyor. Bu nedenle hem bütün web siteleri için hemde bütün firmalar için tercih olmaktan çıkıp zorunluluk haline geliyor.

Bir web sitesinin ya da firmanın en temel amaçları arasında olabildiğince geniş kitlelere ulaşmak geliyor. Ülkemiz nüfusunun yarısından fazlasının sosyal medyada aktif olması nedeniyle, bir web sitesi ya da firma için geniş kitlelere ulaşmanın en kestirme yolu profesyonel sosyal medya yönetimi yapmaktan geçiyor.

Profesyonel sosyal medya yönetimi için güncellik, aktiflik, ilgili sosyal medya platformlarına dair hakimiyet, etkileşim almaya yönelik paylaşımlar ve diğer çalışmalar yapabilecek bilgi ve tecrübe gibi gereksinimlere sahip olmak gerekiyor.

Bizler sosyal medya yönetimi için bilgi, tecrübe ve diğer gereksinimlere sahip olarak sizlere profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti sunuyoruz. Size en uygun sosyal medya yönetimi hizmetini aşağıdaki tablodan seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz;

Facebook Yönetimi

Twitter Yönetimi

Instagram Yönetimi

Facebook Kapak Tasarımı

Twitter Kapak Tasarımı

Paylaşım Şablonu Tasarımı

Hash Tag Çalışması

Haftalık Gönderi

Paylaşım Metni Çalışması

Reklam Bütçesi

Kampanya Çalışması

Kampanya Hediyeleri

Özel Mesajlara Cevap

Yorumlara Cevap

Kriz Yönetimi

Basic

4

Standart

5

Profesyonel

7

Yüzde 10

Premium

10+

Yüzde 20

 

Sosyal Medya Yönetimi Teklif & Talep Sormu

İletiniz