Bilinmeyen Bilişim Ağustos Ayında %50 İndirimli

Bilinmeyen Bilişim Ağustos Ayında %50 İndirimli

KodcuHerif.Com ‘un 4. yılını geride bıraktığımız ve üniversite tercihlerinin yapıldığı şu günlerde, hem KodcuHerif.Com takipçilerine hem de üniversite tercihi yapan kardeşlerimize hitap eden bir kampanya yapıyoruz; kitabına Ağustos ayında %50 indirimli sahip olma imkanı sunuyoruz.

KodcuHerif.Com ‘da pek çok konuda bahsettiğimiz üzere Bilinmeyen Bilişim kitabı, Bilişim, Girişimcilik ve Kişisel gelişim kitabıdır. İçerisinde yazılıma nasıl başlamanızdan ve kendinizi nasıl geliştirmeniz gerektiğinden tutun bilişim alanında bir iş kurmaya, internetten para kazanmaktan tutun projenize destek almaya ve daha pek çok konu yer almaktadır. Bilinmeyen Bilişim kitabının içeriğine dair daha fazla bilgiye bu bağlantıdan sahip olabilirsiniz: Bilinmeyen Bilişim Kitabının İçindekiler

Ayrıca Bilinmeyen Bilişim kitabının anlatımının yapıldığı videoya bu bağlantıdan: Kodcu Herif Bilinmeyen Bilişim Kitabını Tanıtıyor ulaşabilirsiniz.

Bilinmeyen Bilişim kitabına pek çok internet üzerinden satış yapan e-ticaret sitesinden ulaşabilirsiniz. Fakat söz konusu indirim sadece KodcuHerif.Com takipçilerine özeldir. Bu nedenle sadece HediyeGerek.Com üzerinden %50 indirimli satılmaktadır.

Bilinmeyen Bilişim kitabına %50 indirimli sahip olmak için sipariş adresi: https://www.hediyegerek.com/bilinmeyen-bilisim-kitabi

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı