8 İmzalı Bilinmeyen Bilişim Kitabı Hediye Kampanyası

8 İmzalı Bilinmeyen Bilişim Kitabı Hediye Kampanyası

Yılbaşı yaklaşırken KodcuHerif.Com ‘da bir gelenek haline gelen hediye kampanyasını bu yılbaşında da düzenliyoruz; hediye ediyoruz. Üstelik kargo ücretlerini de biz karşılıyoruz =)

2017 yılını geride bırakmaya, 2018 yılına girmeye hazırlandığımız şu günlerde kitabının yazarı Benan KAHRAMAN ‘dan imzalı 8 adet hediye ediyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz karşılıyoruz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı

Bilinmeyen Bilişim KitabıBilişim, kişisel gelişim ve girişimcilik kitabı olan Bilinmeyen Bilişim kitabı, takipçilerinin gönderdiği yaklaşık 200 konu tavsiyesi arasından seçilen konular ile yazıldı. Kitabın ana temasına uygun olan 30 konu seçilerek ayrıntılı, eğlenceli ve anlaşılır bir anlatım diliyle kaleme alındı. Kitap 4 ana bölümden oluşuyor.

Birinci bölümde yazılımcı, grafik tasarımcı, SEO ve Sosyal Medya uzmanı olmaya dair bilgiler yer alıyor. İkinci bölümde bilişim sektöründe, bir firma bünyesinde ya da bireysel olarak çalışmaya dair neler yapılabileceğine göz fırlatılıyor. Projenizi hayata geçirmek, iş kurmak, projenize destek almak ve internetten para kazanmak gibi konular üçüncü bölüm olan Girişimcilik bölümünde bulunuyor. Son bölüm olan Kişisel Gelişim bölümünde ise kendinizi geliştirmek için neler yapmanız gerektiğinden tutun, ilham verici konular yer alıyor.

Bilinmeyen Bilişim kitabı 200 sayfadan oluşuyor ve hiçbir sayfasında, kitabın sayfa sayısına arttırmaya yönelik gereksiz resim bulunmuyor. Kitap bir programı nasıl kullanacağınızı ya da bir yazılım dilinde örneğin for döngüsünü nasıl yazacağınızı anlatmıyor. Olayın daha temeli olan programları ya da yazılımı öğrenmek için nasıl bir yol izlemenize ve neler yapmanız gerektiğine değiniliyor. Bu sayede Bilinmeyen Bilişim kitabı uzun yıllar sonra elinize alıp okuduğunuzda dahi o günkü şartlara hitap edecek özelliğe sahip. Çünkü bir program ya da yazılım dili kodlaması anlatılmış olsa idi, o programın ya da yazılımın yeni versiyonu çıktığında kitapta anlatılanların herhangi bir anlamı kalmamış olacaktı.

Hediye Kampanyası

Kitabın yazarı Benan KAHRAMAN tarafından, kazanan kişinin adına özel olarak imzalı Bilinmeyen Bilişim kitabı hediye kampanyasına katılmak çok kolay. Tek yapılması gereken Kodcu Herif facebook sayfasındaki kampanya gönderisini herkese açık olarak paylaşmak ve o gönderinin altına kampanyaya katıldığınızı belirten “paylaştım“, “katıldım” gibi bir mesaj yazmak.

Hediye Kampanyası Gönderisi İçin Tıklayın!

Elbette bazı basit kurallarımız var, şimdi 8 İmzalı Bilinmeyen Bilişim Kitabı kazanmak için dikkat edilmesi gereken kurallara göz fırlatalım.

Hediye Kampanyası Kuralları

*Kampanyaya son katılım tarihi 31.12.2017 saat 23:59:59.

*Özellikle dikkat edilmesi gereken unsur gönderinin “HERKESE AÇIK” olarak paylaşılması ve gönderinin altına mesaj yazılması. Zira paylaşıp paylaşılmadığı profilinize bakılarak anlaşılacak. “HERKESE AÇIK” olarak paylaşmamanız durumunda paylaşıp paylaşmadığınız anlaşılmayacak. Dolayısıyla “HERKESE AÇIK” olarak paylaşılmaz ve gönderinin altına mesaj yazılırsa, kişinin kampanyaya katılımı geçerli olmayacak.

*Yine üzülerek kampanyaya yurt dışından katılımları kabul edemiyoruz. Zira yurt dışında pek çok takipçimiz var fakat kargo bazlı sorunlar nedeniyle kendilerine hediye gönderemiyoruz.

*Birden fazla kez paylaşıp, birden fazla kez mesaj yazılması durumunda bu 1 kez yapılmış paylaşım olarak kabul edilecek.

*Sonuçlar en geç 07.01.2018 tarihine kadar açıklanacak.

*Kazanan kişiler ile gönderiyi paylaştıkları facebook hesapları üzerinden iletişime geçilecek. 1 hafta içerisinde yazdığımız mesaja dönüş yapmayan kazanan kişi ya da kişiler hediye haklarını kaybedecek.

Şimdiden hediye kampanyasına katılan herkese bol şans ve 2018 yılının beklentinizden çok daha iyi geçmesini diliyoruz =)

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı