Kodcu Herif Bilinmeyen Bilişim Kitabını Tanıtıyor

Kodcu Herif Bilinmeyen Bilişim Kitabını Tanıtıyor

Daha öncesinde çeşitli konular ile anlattığımız birde video ile anlatalım dedik. Kitaba dair pek çok unsura bu video da değindik.

Video da özellikle kitabın herkese hitap ettiğinden bahsettik. Yani bilişim alanında kendisini geliştirmek isteyen, geliştiren ya da bilişimin sadece etinden sütünden faydalanan kişiler olmak üzere hemen hemen herkes kitapta kendisine hitap eden en az bir bölüm bulabilir. Bu anlamda size bilişime, kişisel gelişime ve girişimciliğe dair pek çok konuda yol göstermektedir. 

Her şeyden ziyade zevkli, eğlenceli bir anlatıma sahip olması nedeniyle kitapta yer alan bilgiler okuyan kişiyi sıkmıyor. Hatta aldığımız geri dönüşlerde ağırlıklı olarak söylenen şey ise şu; “bir iki sayfa okuyayım diye kitabı okumaya başlıyorum. Eğlenceli ve okuması zevkli bir anlatıma sahip olması nedeniyle kitabı okumayı bırakamadığımı ve bir iki sayfadan fazlasını okuduğumu görüyorum“. Bu gibi geri dönüşler bizi çok mutlu etmesinin yanı sıra kitabı yazarken amaçlandığı gibi okumaktan zevk alınan bir kitap olduğunu bize de göstermiş oluyor =)

Aldığımız geri dönüşler arasında bir diğer çok mutlu eden mesaj ise ikinci kitabın sabırsızlıkla beklenildiği yönünde. Kitap çıkalı 1 haftayı henüz geçmişken, kitabı okuyanların bu tarz bir beklenti içinde olması ikinci bir kitap yazma konusunu tercih olmaktan çıkarıyor =) Herkese bu konuda da ayrı ayrı teşekkür ederim.

Video Dışında

Bilinmeyen BilişimDoğaçlama ve önceden hazırlama yapmadan, gelişi güzel bir anlatım yaptığımız için unuttuğumuz pek çok unsur bulunduğunu da belirtmem gerek =)

Her ne kadar kitapta belirtmiş olsak da, video da belirtmeyi unuttuğumuz başlıca unsur kitabın güncelliğini uzun yıllar muhafaza edecek şekilde yazılmış olması. Yani standart bilişim kitapları gibi satın alındıktan birkaç yıl sonra geçerliliğini yitiren değil, uzun yıllar sonra dahi okunmak istendiğinde o günkü şartlara hitap edecek şekilde yazıldı.

Birde video da inceden bahsettik ama birde burada net bir şekilde ifade edelim; Kitap şu anda sadece HediyeGerek.Com ‘da satılıyor. HediyeGerek.Com isim sahibi olmayan bir olması nedeniyle bazı güven problemleri yaşayan arkadaşlar var. Herhangi bir güven problemi kesinlikle olmasın. Çünkü HediyeGerek.Com, ‘inde bünyesinde bulunduğu şirketin e-ticaret sitesi. Son derece yasal ve güvenilirdir. Kurulduğu günden itibaren ülkemizde yaşanan elim olaylar nedeniyle kendisine gerekli özen gösterilmedi. Lakin kitabın çıkmış olması nedeniyle bundan sonra kendisine gerekli ilgi gösterilecek ve çok daha kaliteli, bilinir bir e-ticaret sitesi olacak.

Yine de N11 ve GittiGidiyor gibi bilinir sitelerden alışveriş yapmak isteyenler için, Bilinmeyen Bilişim kitabını bir kaç hafta içerisinde o sitelerde de satışa sunacağız.

Kitabın siparişini vermek için buradan buyrun: http://www.kodcuherif.com/kitap-siparis

Videoda yer almayan ya da yer alan fakat aklınıza takılan unsurları da bu konunun altında bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı