Yazılım Öğrenme, Kaynak ve Etkili Yollar

Yazılım Öğrenme, Kaynak ve Etkili Yollar

Soru & Cevap sistemimiz kurulduğundan beri çok ciddi bir ilgi gördü. 7 buçuk ay gibi bir sürede bine yakın soru geldi ve bunlardan 200 civarı konu açılarak cevaplandı. 

Konu açılarak cevaplanmayan soruların ciddi bir bölümü “Yazılım nasıl öğrenilir?“, “ için ne yapmalıyım?“, “Yazılım öğrenmek için hangi kaynaklardan yararlanabilirim?” ve benzeri sorular. Bu soruların cevapları KodcuHerif.Com ‘da ziyadesiyle mevcut lakin arama, araştırma yapılmadığından sanırım direk soru sorma yoluna başvuruluyor.

Gerek hazırladığımız videolarda, gerekse konu açarak cevapladığımız bazı sorularda bu konuya değinmemize rağmen sanırım bunun önüne geçmek mümkün olmayacak =)

Bu şekilde gelen sorulara her daim aynı konuların linklerini toplayıp veriyorum. Bu işi biraz daha kolaylaştırmak adına bu konuları tek bir link altında toplamakta fayda var.

Yazılım nasıl öğrenilir?“, “Yazılım öğrenmek için ne yapmalıyım?“, “Yazılım öğrenmek için hangi kaynaklardan yararlanabilirim?” ve benzeri soruların cevaplarının olduğu konular:

1.) Yazılım Öğrenmek İsteyen Nereden Başlamalı?

Yazılım Öğrenmek İsteyen Nereden Başlamalıdır?

Yazılım öğrenmek isteyen nereden başlamalı?, Yazılım nasıl öğrenilir? ve yazılım öğrenip öğrenmeme konusunda tereddütleri olan kardeşlerimizin sorularının cevapları bu konuda mevcut.

2.) Yazılım Öğrenme Kaynakları

Yazılım Öğrenme Kaynakları

Yine yazılım öğrenmek isteyen kardeşlerimizin, yazılım öğrenmek için yararlanabileceği okul, kitap, kurs ve görsel eğitim setlerine dair bilgilerin yer aldığı bu konuda ziyadesiyle bilgi mevcut.

3.) Yazılım Öğrenme Konusunda Etkili Yollar

Yazılım Öğrenme Konusunda Etkili Yollar

Yazılım öğrenmeye karar vermiş, sürecine girmiş yada girmek isteyen kardeşlerimizin dikkat etmesi gereken ve yine yazılım öğrenmek için etkili yolların yer aldığı bu konuda, yazılım öğrenme sürecine katkıda bulunacak bilgiler bulmak mümkün.

Etiketler

Bu 3 makalenin yanı sıra sorulara verdiğimiz cevaplarda ve yazdığımız diğer makalelerde yine yazılım öğrenme ile alakalı değindiğimiz noktalar ve verilen bilgiler var. Bu konulara da ilgili etiketler vesilesi ile ulaşabilirsiniz:

yazılım öğrenmeyazılım öğrenmekyazılım öğrenmek istiyorumyazılımcı olmak istiyorumyazılım dili öğrenmekkitaptan yazılım öğrenme ve daha bir çok ihtiyaç duyulan bilgiye yönelik etiket bulmak için bu sayfadan yararlanabilirsiniz: Bütün Etiketler …

Hepsinden ziyade KodcuHerif.Com ‘da arama özelliği mevcut ve gayet güzel çalışıyor. Sitenin üstünde ve ana sayfadaki yan menüde arama özelliği hizmetinize amade =)

Hem bizim hemde soru soran kardeşlerimizin işini kolaylaştırmak adına açtığımız bu konu umarım işe yarayacaktır =) Bu konuları ve etiketleri inceleyen, arama yapan arkadaşlar ihtiyaç duydukları cevapları bulamazsa Soru Gönder sayfasından soru gönderebilir 😉

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı