Kodcu Herif Videolu Anlatımla Web Sitelerini İnceliyor

Kodcu Herif Videolu Anlatımla Web Sitelerini İnceliyor

Merhaba gençler. KodcuHerif.Com olarak yeni bir gelişmeyi daha sizlerle paylaşıyoruz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile belirlediğimiz kriterler çerçevesinde web sitelerini inceliyor ve tanıtıyoruz.

Bilindiği üzre internette bir çok kişi oyun, telefon, elektronik cihaz, mobil uygulama, mekan videoları çekerek tanıtıyor. Biz çok fazla oyun oynayan kişiler değiliz, dolayısıyla oyun tanıtımları yapmak pek ilgimizi çekmiyor. Telefon ve elektronik cihaz tanıtımı yapmak için sürekli telefon ve elektronik cihaz alacak maddi imkanlara sahip değiliz, dolayısıyla onu da yapamıyoruz, ki böyle bir imkana sahip olsak dahi donanımcı değil yazılımcıyız, bu yüzden çok faydalı anlatımlar yapamayız =) Mobil uygulama deseniz, Android Mobil Uygulama Geliştirme videoları hazırlıyoruz fakat çok fazla mobil uygulamalar ile ilgilenmiyoruz da. Mekan gezme, onların tanıtımını yapmak deseniz, kafamızı projelerden, yazılımdan kaldırıp evden çıkmaya fırsatımız olmuyor, dolayısıyla o da bize uymuyor.

10 yılı aşkın olarak internet siteleri geliştiriyor ve yazılım ile uğraşıyoruz. Bu nedenle kendimizi geliştirdiğimiz, bilgi sahibi olduğumuz alana yönelik incelemeler ve tanıtımlar yapmak bize çok daha uygun.

Bu doğrultuda bundan sonra Kodcu Herif olarak her hafta 1 web sitesini videolu olarak incelemeyi ve tanıtmayı hedefliyoruz. Tanıtım ve incelemeler iki şekilde olacaktır; Biri kendi belirlediğimiz, beğendiğimiz, incelemek ve tanıtmak istediğimiz siteler. Diğeri sponsorluk kapsamında, sitesinin incelenmesini ve tanıtılmasını isteyen kişilerin başvurusu çerçevesinde yapılacaktır.

(1. Yıl dönümümüz olan 2 Ağustosa Kadar Bize İncelememiz ve Tanıtmamız İçin Gönderilen 5 İnternet Sitesini Tamamen Ücretsiz Olarak İnceleyecek ve Tanıtacağız. 2 Ağustosa Kadar Gönderilen Siteler Arasından Tanıtacağımız Sitelerin Tercihini Belirlediğimiz Kriterler Çerçevesinde Yapacağız.)

İnceleme ve tanıtımlar tamamen objektif ve samimi bir şekilde, bilgimiz, tecrübemiz çerçevesinde A’dan Z’ye, kodlamasından tasarımına, SEO’sundan içeriğine kadar inceleyerek yapılacaktır. Eksiler, artılar, dikkat edilmesi gereken noktalar belirtilecektir.

Warez, hack, +18 cinsel içerikli ve benzeri yasak içeriğe sahip sitelerin, her ne olursa olsun tanıtımı yapılmayacaktır. Bu tarz sitelerin sponsorluk kapsamında tanıtımı talep edilse dahi kabul edilmeyecektir. Zaten ayrıntılı bilgiler başvuru sayfasında yer almaktadır: http://www.kodcuherif.com/videolu-site-tanitim

Bu konuyla ilgili birde video çektik. Arzu eden burada yaptığımız anlatımda da bilgi ve fikir sahibi olabilir:

Herkes için faydalı bir girişim ve çalışma olmasını temenni ediyoruz.

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı