Videolu Site Tanıtım

Kodcu Herif videolu anlatım ile web sitelerini inceliyor. Sizde Kodcu Herif ‘in sitenizi incelemesini, değerlendirmesini, tavsiyeler vermesini istiyorsanız aşağıdaki iletişim formunu doldurup talepte bulunabilirsiniz.

İncelemeler sponsorluk kapsamında yapılmaktadır. Bu sayede hem KodcuHerif.Com ‘un daha fazla kişiye faydalı içerikler sunmasına destek olmuş olacak hemde kendi web sitenizi videolu olarak tanıtma imkanına sahip olacaksınız.

Videolar, ayda 20 bin civarı kişi tarafından ziyaret edilen KodcuHerif.Com ‘da ve KodcuHerif.Com ‘un 4+K beğenili Facebook, 600 takipçili Twitter, 450 takipçili YouTube ve diğer sosyal medya hesaplarında paylaşılacak.

Her ne kadar sponsorluk kapsamında tanıtımlar yapılacak olsa da bazı kurallarımız var;
*Warez, hack, +18 cinsel içerikli ve benzeri yasak içeriğe sahip sitelerin, her ne olursa olsun tanıtımı yapılmayacaktır.
*Siteler tamamen objektif olarak, tarafsız, belli kriterler dahilinde değerlendirilecek ve tanıtılacaktır. Sponsor olunduğu için eksikleri görmeme, artıları gereksiz övme durumu söz konusu olmayacaktır.
*Eklenen videolar belli bir süre değil, sürekli olarak KodcuHerif.Com ve Kodcu Herif ‘in sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır.

Daha ayrıntılı bilgi almak için formun Soru ve Merak Edilenler bölümüne yazabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Site İsmi (Gerekli)

Site Linki (Gerekli)

Siteyle İlgili Bilgi

Soru ve Merak Edilenler: