Kodcu Herif İzmir E-Ticaret Eğitimi

Kodcu Herif İzmir E-Ticaret Eğitimi

olarak internetten satış yapmak, satışlarını arttırmak ve iş bulmak isteyenler için İzmir E-Ticaret Eğitimi veriyoruz. Ayrıntılı bilgi ve eğitime başvuru için tıklayın; https://www.eticaretkurs.com

Tam 5 yıl önce bugünlerde bilişime dair kişilere en doğru ve yararlı bilgiyi vermek üzere KodcuHerif.Com ‘u kurduk. Bilişim ve girişimcilik alanında yüzlerce makale yazdık, binlerce kişiye direkt olarak, yüz binlerce kişiye dolaylı yoldan yardımcı olduk ve olmaya çalıştık. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi hep kişilere faydalı olacağını düşündüğümüz şekilde, toplamda binlerce saat emek vererek aktardık. Şimdide en çok bilgiye ihtiyaç duyulan alanlardan biri olan ile kişilere faydalı olmayı hedefliyoruz.

Bu zamana kadar Kodcu Herif ‘e çok sayıda eğitim talebi geldi. Elbette bu talepler ağırlıklı olarak yazılım üzerine olsa da, sosyal medya yönetimi, bilgisayar, SEO alanlarında eğitim almak isteyenlerde taleplerde bulundu. Sadece ülkemizde değil, yurt dışından da “eğitim veriyorsanız Türkiye ‘ye gelip sizden eğitim almak istiyorum” diyenlerin olması bizi ayrıca mutlu etti fakat bu taleplere ne yazık ki çeşitli nedenler ile olumlu cevap veremedik. Zira yazılım eğitimi vermek, KodcuHerif.Com ‘da da defalarca kez belirttiğimiz üzere kısa vadede olması mümkün bir eğitim değil. Diğer eğitimler içinde gerekli alt yapı çalışmalarını yapmak gerekliydi ve gerekli zamana sahip olamadık. Tüm bunların neticesinde en çok ihtiyaç duyulduğunu düşündüğümüz alan olan e-ticaret alanında eğitim vermekte karar kıldık.

Neden ?

İzmir E-Ticaret EğitimiE-ticaret namı diğer internetten satış yapmak, son yılların en çok istenilen iş alanı. Fakat bilgi sahibi olunmadan girilen e-ticaret pek çok kişinin zarar etmesine, yaptığı yatırımları çöpe atmasına ve hayallerine veda etmesine neden oluyor. Bazı durumlarda ise kişiler, satışlarını arttıracak unsurlara dair bilgi sahibi olmaması nedeniyle, potansiyel yüksek kazançlardan daha düşük kazançlar ile yetinmek durumunda kalıyor.

En ciddi neden ise işsizlik. Ne yazık ki ülkemizde iş bulmakta zorlanan ciddi bir kesim olduğu gibi, e-ticaret sitesini yönetecek nitelikli eleman bulmakta zorlanan çok sayıda firma bulunuyor. İnternet üzerinden satış yapan firmaların pek çoğu, e-ticarete dair bilgisi olmayıp temel bilgisayar bilgisine sahip olan kişileri işe almak durumunda kalıyor. Bu da firmanın giderlerinin artmasına, satışlarının kayda değer oranda artmamasına neden olarak, bir süre sonra çalışanı işten çıkarmasına ya da çalışanın kurulan baskı nedeniyle istifa etmesine neden oluyor.

Nitelikli bir e-ticaret kursu vererek tüm bu sorunlara çözüm sunmayı hedeflemekteyiz.

E-Ticaret Eğitimi Programı

E-Ticaret Eğitimi ProgramıE-ticaret eğitiminin en dikkat çeken özelliği, A ‘dan Z ‘ye e-ticarete dair en önemli konuların anlatılıyor olması. Dolayısıyla internetten satış yapmak ve satışları arttırmak konusunda gereken bütün bilgiye ziyadesiyle sahip olma imkanı sunuluyor.

Eğitim programında yer aldığı üzere, e-ticaret yapmaya dair ve e-ticaret yaparken karşılaşacağınız bütün teknik bilgilere sahip olacaksınız. E-ticaret sitesine sahip olma seçenekleri arasından kendiniz ya da iş yaptığınız firma için en ideal seçeneği belirleyerek, binlerce TL ‘yi bulan bir avantaj sağlayacak ya da zarardan kurtulacaksınız. Ödeme sistemleri, kargo anlaşmaları ve müşteri ilişkilerine dair birbirinden önemli ve dikkat edilmesi gereken unsurları öğreneceksiniz.

N11, Hepsi Burada, Gitti Gidiyor gibi pazar yerlerinden satış yapmak, satışları arttırmak ve bu pazar yerlerinde dikkat edilmesi gereken unsurların neler olduğunu bileceksiniz. E-ticaret yapmak için bir tercih değil, mecburiyet olan reklam çalışmalarını kendiniz, en etkili şekilde yapabileceksiniz. Yine e-ticarette son derece öneme sahip olan SEO çalışmalarına binlerce, hatta on binlerce TL vermek yerine, bu ihtiyacı kendiniz giderebileceksiniz. E-ticarette önemi büyük olan sosyal medya yönetimine dair gerekli bilgilere sahip olacak, sosyal medya yönetimi çalışmalarını etkili bir şekilde kendiniz yapabileceksiniz.

E-ticaret yapmak, satışları arttırmak ve kolaylıkla iş bulmayı sağlayacak bu bilgiler ve çok daha fazlası e-ticaret eğitiminde mevcut.

Hediyeler, İndirimler ve İmkanlar

Amacımız sadece benzersiz bir e-ticaret eğitimi vermek değil, aynı zamanda e-ticaret eğitimi alacak olan kişilere çeşitli hediyeler, indirimler ve imkanlarda sunmayı istemekteyiz. Toplam değeri binlerce TL olan sunduğumuz hediyeler, indirimler ve imkanlar şu şekilde;

  • Hediyeler; İmzalı Bilinmeyen Bilişim kitabı, 2 adet SEO kitabı, isme özel kupa bardak, isme özel kalemlik ve çanta.
  • Sertifika; Aldığınız e-ticaret eğitimini ve sahip olduğunuz nitelikli bilgiyi gösterebileceğiniz e-ticaret eğitimi sertifikası.
  • Yeme & İçme; Eğitim süresince ne yeyip içeceğim derdinden kurtarmak, kantinlerden size ekstra para harcatmamak için ücretsiz yeme ve içme ikramı.
  • Öğrenme Garantisi; Eğitime dair merak edilenlerin olması, tekrar eğitim almaya ihtiyaç duyulması durumunda, bir sonraki eğitime ücretsiz katılım hakkı.
  • İş Bulma İmkanı; eticaretkurs.com ‘a e-ticaret elemanı aradığını beyan eden firmalara, e-ticaret eğitimi alan kişileri yönlendiriyoruz.
  • Danışmanlık; 1 yıl boyunca e-ticarete dair merak edilen sorularınızın cevaplandığı ücretsiz danışmanlık hizmeti.

Tüm bunlar ve daha fazlası e-ticaret eğitiminde.

Farklı Şehir Talebi

ve e-ticaret eğitiminin İzmir ‘de veriliyor olması, İzmir dışında eğitim almak isteyenler için sorun teşkil ettiğinin farkındayız. Bu nedenle farklı şehirlerden de eğitim talebi gelmesi durumunda bu talepleri değerlendirmekteyiz. Farklı şehirde olup eğitim alma talebinde bulunmak isteyen kişiler, firmalar ve gruplar bu bağlantıdan taleplerini iletebilirler; https://www.eticaretkurs.com/sehir-talebi/

Eğitim alma talebinde bulunan şehirlerdeki kişi sayısı, eğitim vermek için gerekli sayıya ulaşması durumunda, o şehirde e-ticaret eğitimi vermek için planlama ve çalışmalara en kısa sürede başlanacaktır.

Hemen Başvurun

Bu e-ticaret eğitimi vesilesiyle bilişim ve girişimciliğe dair farklı alanlarda da eğitim vermek planlarımız arasında yer almaktadır. Eğer e-ticaret eğitimi ile ilgilenmiyor fakat Kodcu Herif ‘ten farklı bir bilişim ya da girişimcilik alanında eğitim almak istiyorsanız bunu Kodcu Herif İletişim sayfasından iletebilirsiniz.

İzmir E-Ticaret Eğitimi almak, e-ticaret yapmaya dair bilgi sahibi olarak e-ticarete girmek, e-ticaret alanında çalışabilmek, iş bulmak ya da hali hazırda internetten yaptığınız satışlarınızı arttırmak için hemen başvurun; E-Ticaret Eğitimi Başvuru

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı