Kodcu Herif Facebook Takipçilerine Yılbaşı Hediyeleri

Kodcu Herif Facebook Takipçilerine Yılbaşı Hediyeleri

olarak bir yılbaşında daha takipçilerimize hediyeler veriyoruz. Üstelik bu yılbaşında katılmak hem çok daha kolay hem de çok daha kazananlara özel.

Bu yılbaşında 4 kişiye ve o 4 kişinin arkadaşına, bir tarafında Kodcu Herif logosu, diğer tarafında adının yazılı olduğu toplamda 8 kupa bardak, 1 kişiye ve onun arkadaşına Bilinmeyen Bilişim kitabı olmak üzere toplamda 10 hediye veriyoruz. Üstelik kargo ücretlerini de biz karşılıyoruz.

Daha önceki hediye kampanyalarımızda yapılması gereken basitti. Bu hediye kampanyamızda ise yapılması gereken çok daha basit. Tek yapılması gereken şey bu gönderiye gidip, yorum bölümüne kendisine kupa bardak ve Bilinmeyen Bilişim kitabı hediye edilmesini istediğiniz arkadaşlarınızın adını etiketlemek; https://goo.gl/2OAUVZ

Üstelik istediğiniz kadar arkadaşınızın adını etiketleyebilirsiniz. Hatta adı etiketlenen arkadaşlarınızda hem sizin adınızı hemde diğer istediği kadar arkadaşının adını etiketleyebilir.

Örnek çekiliş listesi şu şekilde oluşturulacak; Hakan Karaman adında bir takipçimiz ilgili paylaşımın yorum bölümüne “Aslı Toraman, Ali Pancar, Semih Kurtuluş” gibi 3 adet arkadaşını etiketledi diyelim. Bu Hakan Karaman ‘ın listede adı 3 kez geçeceği anlamına geliyor. Yani “Hakan Karaman – Aslı Toraman, Hakan Karaman – Ali Pancar, Hakan Karaman – Semih Kurtuluş” şeklinde 3 kez çekiliş listesinde yer alacak. Bu nedenle ne kadar çok arkadaşınızı etiketlerseniz, o kadar çok kazanma şansınız olacak.

Kampanya Bilgileri

*Kampanyaya son katılım zamanı 26 Aralık 2016 Saat 23:59:59

*Aynı arkadaşınızın adını birden fazla kez yazmanız durumunda bu 1 kez yazılmış olarak kabul edilecektir.

*İsmi yazılan arkadaşın facebook ‘ta hesabı olan biri ve etiketlenmiş olarak eklenmiş olması gereklidir.

*Başka paylaşımların altına yazılan arkadaş isimleri kabul edilmeyecek.

*Sonuçlar 28 Aralık 2016 tarihinde hem KodcuHerif.Com ‘dan hem de facebook sayfasından duyurulacak. Bu nedenle Kodcu Herif facebook sayfasının takip edilmesi önerilir.

*Adı etiketlenen arkadaşın etiketi kaldırması durumunda bu kampanyaya katılmak istemediği anlamına gelir ve çekiliş listesine dahil edilmez.

*Ne yazık ki yurt dışındaki takipçilerimizin katılımını, gönderilerde oluşması muhtemel sorunlar nedeniyle kampanyaya kabul edemiyoruz.

*Hediyeler çekiliş yapıldıktan en geç 1 hafta sonra, tarafımıza dönüş yapan kazananlara gönderilecektir.

Yorum bölümüne arkadaşlarınızı etiketlemeniz gereken paylaşıma bu linkten ulaşabilirsiniz: https://goo.gl/2OAUVZ

Herkese şimdiden nice mutlu seneler ve iyi şanslar =)

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı