Kodcu Herif 2. Yıl Hediye Kampanyası

Kodcu Herif 2. Yıl Hediye Kampanyası

Herkese merhaba. Geçtiğimiz haftalarda KodcuHerif.Com ‘un 2. yaşını doldurması vesilesiyle yeni bir kampanyası ile karşınızdayız. 

Daha önceki hediye kampanyalarımızda birbirinden güzel hediyeler verip, kazanan arkadaşlara hediyelerinin gönderimini yaptık. Tekrardan her birine hediyelerini iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Şimdiki hediye kampanyamızda yine birbirinden güzel hediyeler veriyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz karşılıyoruz. Bu hediye kampanyamızda da yapılması gereken son derece basit. Yapmanız gereken tek şey; bu konuyu facebook ve Twitter hesabınızda herkese açık olarak paylaşmak ve paylaşım linklerini aşağıda yer alan formdan bize göndermek. Hepsi bu kadar.

Lafı daha fazla uzatmadan hediyelerimiz nelermiş hemen göz fırlatalım;

Hediyeler

Kodcu Herif Hediye Kampanyası

*1 Kişiye Ye, Uyu, Kod Yaz Tişörtü (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar)

*1 Kişiye Kaka Emoji Yastık (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar)

*2 Kişiye Kahve Yapma Algoritmalı Kodcu Herif Kupa Bardak (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar ve sadece Facebook ‘ta paylaşım Yapanlar)

*1 Kişiye Uzmanından SEO Kitabı (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar ve sadece Facebook ‘ta paylaşım Yapanlar)

*1 Kişiye Sorularla SEO Kitabı (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar ve sadece Facebook ‘ta paylaşım Yapanlar)

Toplamda birbirinden güzel 6 hediyeyi kazanmak için dikkat edilmesi gereken unsurlara göz fırlatalım;

Bilgileri

*Son katılım tarihi 23 Eylül 2016 Saat 23:59:59.

*Çekiliş videolu olarak 25 Eylül 2016 tarihinde yapılacak. 6 as, 6 yedek talihli belirlenecek ve aynı gün sonuçlar KodcuHerif.Com ‘da açıklanacak.

*Gönderim için kazananlar ile belirttikleri mail adresi üzerinden iletişime geçilecek. 30 Eylüle kadar adres bilgisini bize iletmeyen as talihli yerine ilgili hediye için yedek talihli ile iletişime geçilecek.

*Hediyelerin gönderimi bize iletişim bilgilerini gönderen talihlilere, iletişim bilgilerini gönderdikten sonra 1 hafta içerisinde gerçekleşecektir.

*Herkesin sadece 1 kere katılma hakkı vardır. Birden fazla kez paylaşım yapılması durumunda bu 1 paylaşım olarak kabul edilecektir. Ayrıca sahte hesaplardan yapılan paylaşımlar dikkate alınmayacaktır.

*Kampanyaya sadece Türkiye ‘de ikamet eden takipçilerimiz katılabilir. Eğer yurt dışında yaşayan bir takipçimiz katılır ve kazanır ise maalesef yedek talihliyi kazanmış kabul etmemiz gerekecektir.

*Kampanya ile ilgili sorularınızı ya da varsa düşüncenizi bu konu altına yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Ayrıca kampanyayı düzenlememizde yardımcı olan hediyegerek.com ‘a ve kahve yapma algoritmalı Kodcu Herif baskılı kupa bardak hediyeleri için kupabardaktoptan.com ‘a teşekkür etmeyi unutmayalım.

Hediye Kampanyasına Başvurular Sona Erdi. Katılan Herkese Teşekkürler.

Sonuçlar 25 Eylül Günü KodcuHerif.Com ‘dan ve Sosyal Medya Hesaplarından Duyurulacak.

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı