Kodcu Herif Takipçilerine HediyeGerek.Com Hediyeleri

Herkese merhaba arkadaşlar. KodcuHerif.Com olarak yeni bir hediye kampanyası ile karşınızdayız.

Bir önceki düzenlediğimiz hediye kampanyasına gayet güzel bir katılım oldu ve neticesinde 2 arkadaşımız mobil uygulama geliştirme kitabı, 2 arkadaşımız ise Kupa Bardağı kazandı. Kendilerine hediyelerini gönderdik ve bir kez daha iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Yeni düzenlediğimiz kampanyamızdaki hediyeleri kazanmak için yapılması gereken çok basit. Bir önceki kampanyamızda olduğu gibi bu konuyu facebook ve twitter ‘da paylaşmak, ardından linkleri bu konunun altında bulunan formdan bize göndermek.

KodcuHerif.Com ‘u takip eden arkadaşlar biliyordur, artık hediye kampanyalarımızı HediyeGerek.Com sponsorluğunda gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde hediye kampanyalarımızı çok daha aktif bir şekilde yapabileceğiz. Lafı daha fazla uzatmadan şimdi hediyelerimiz nelermiş bunlara bir göz atmaya başlayalım.

Hediyelerimiz;

Kodcu Herif Takipçilerine HediyeGerek.Com Hediyeleri

*1 Kişiye CD ‘li Android Kitabı; (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar)

*1 Kişiye Kalp Gözlü Polar Emoji Yastık; (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar)

*2 Kişiye Kodcu Herif Kupa Bardağı; (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar ve sadece Facebook ‘ta paylaşım Yapanlar)

*2 Kişiye 100 TL ve Üstü Alışverişlerde Geçerli 10 TL’lik HediyeGerek.Com İndirim Kuponu; (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar ve sadece Facebook ‘ta paylaşım Yapanlar)

Şimdi bu toplamda 6 hediyeyi kazanmak için dikkat edilmesi gereken unsurlara bakalım…

Bilgileri;

*Son katılım tarihi 26 Şubat 2016 Saat 23:59:59.

*Çekiliş videolu olarak 28 Şubat 2016 tarihinde yapılacak. 6 as, 6 yedek talihli belirlenecek ve aynı gün sonuçlar KodcuHerif.Com ‘da açıklanacak.

*Gönderim için kazananlar ile belirttikleri mail adresi üzerinden iletişime geçilecek. 48 saat içinde adres bilgisini bize iletmeyen as talihli yerine ilk sıradaki yedek talihli ile iletişime geçilecek.

*Hediyeler, bütün talihlilerin adres bilgileri tarafımıza iletildikten sonra en geç 1 hafta içinde kendilerine gönderilecek.

*Herkesin sadece 1 kere katılma hakkı vardır. Birden fazla kez paylaşım yapılması durumunda bu 1 paylaşım olarak kabul edilecektir. Ayrıca sahte hesaplardan yapılan paylaşımlar dikkate alınmayacaktır.

*Kampanyaya sadece Türkiye ‘de ikamet eden takipçilerimiz katılabilir. Eğer yurt dışında yaşayan bir takipçimiz katılır ve kazanır ise maalesef yedek talihliyi kazanmış kabul etmemiz gerekecektir.

*Kampanya ile ilgili sorularınızı ya da varsa düşüncenizi bu konu altına yorum olarak ekleyebilirsiniz.

VİDEOLU ANLATIM


KAMPANYA SONA ERDİ. KATILAN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

ÇEKİLİŞ 28 ŞUBATTA YAPILACAK VE SONUÇLAR AYNI GÜN AÇIKLANACAK.

BİR SONRAKİ KAMPANYA İSE ÇOK YAKINDA.

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı