Her Zevke Hitap Eden Hediyelerin Adresi HediyeGerek.Com

Her Zevke Hitap Eden Hediyelerin Adresi HediyeGerek.Com

Hediye vermek ve almak insanlık tarihi boyunca hep ayrı bir öneme sahip olmuştur. KodcuHerif.Com olarak bizde, bizi seven ve destekleyen takipçilerimize yakın bir geçmişten itibaren hediyeler vermeye başladık. Bundan sonra hediyeler vermeye HediyeGerek.Com sponsorluğunda devam edeceğiz. Peki  nasıl bir site buna beraber göz fırlatalım…

HediyeGerek.Com çeşitli kategorilerde, ister kendiniz, isterseniz sevdikleriniz için ürünler alma imkanı sunan bir . Başta , emoji yastık, baskılı yastık olmak üzere bir çok alanda ürünler sunan HediyeGerek.Com ‘un en dikkat çekici özelliği kişiye özel hediyeler alma imkanı sunuyor olması. Yani sahip olmak istediğiniz ürünlerin üzerinde bulunan tasarımlar, sadece HediyeGerek.Com ‘da bulunan tasarımlarla sınırlı değil. Sizlerde tasarım göndererek üzerinde size ait görselin bulunduğu bir ürüne sahip olabiliyorsunuz.

HediyeGerek.Com ‘un bir diğer dikkat çekici özelliği ise emoji yastıklar. Piyasada Çin malı, 35×35 Cm ebatlarında, çoğu kalitesiz emoji yastık satılıyorken, HediyeGerek.Com ‘da yerli üretim, polar, 40×40 Cm ebatlarında kaliteli WhatsApp emoji yastık alma imkanına sahipsiniz. Ayrıca 20×20 Cm ebatlarında, baskılı, içi elyaf dolgulu, emoji yastık seçenekleri de mevcut. Benim favorim olan kaka emoji yastıkta mevcut ve o da piyasada bulunan diğer kaka emoji yastıklara nazaran daha büyük boyutlarda yani 50×50 Cm. Üstelik piyasada daha alt kalitedeki emoji yastıklardan çok daha uygun fiyata sunuluyor.

HediyeGerek.Com ‘a dair genel bilgiler verdikten sonra şimdi biraz daha derinlemesine inelim…

Tasarım

alışveriş sitesiHediyeGerek.Com tasarımsal olarak ilk bakıldığında kaliteli bir görünüme sahip. Özellikle en dikkat çekici kısmı slide banner. Bir çok site ve E-Ticaret sitesinde standart olarak resim geçişleri yapılıyorken, HediyeGerek.Com ‘da bulunan slide bannerda her bir görsel kendi içinde hareketli ve bu gayet kaliteli bir izlenim veriyor.

Bir kategori bölümünde ürünlere yönelik kategoriler görülürken, diğerinde ise hediyelerin nedenlerine yönelik kategoriler görülüyor. Yani amacınız sadece kupa bardak satın almak ise kupa bardak kategorisine ya da kupa bardak kategorisine ait alt kategorilere tıklayabilirsiniz. Amacınız sadece sevgiliye almak ise o zamanda Sahibi altında bulunan Sevgiliye Hediye kategorisine tıklayarak, sevgililer günü hediyelerine dair bütün ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu anlamda alışveriş yapmak isteyenlerin, almak istediği ürüne ve nedenine yönelik işini kolaylaştırıyor.

Bir diğer dikkat çekici özellik ana sayfa ve kategorilerin üzerine geldiğinizde alt seçeneklerin açılması. Yani bir ürünün üzerine gelip, çıkan alt seçeneklerden ilgili ürünü alışveriş listenize, karşılaştırma listenize ekleyebilir, ürüne ait resmin büyük halini görebilir ve hızlı bakış seçeneği ile ürünü sayfa yönlenmeden açılan popup ile hızlı bir bakış atabilirsiniz.

En önemli unsur ise günümüzde bir web sitesi için olmazsa olmaz niteliğinde olan ve KodcuHerif.Com olarak önemine daha önce değindiğimiz responsive tasarıma sahip olması. Yani HediyeGerek.Com ‘u sadece masa üstü bilgisayarınızdan değil, tablet ve telefonunuzdan da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elbette tasarımda eksiklikler ve karşımıza çıkan yabancı kelimelerde yok değil. Fakat sosyal medya hesaplarına bakıldığında yeni bir olduğunu anlamak zor değil ve her yeni sitede olduğu gibi eksiklikler olması normal. Bu noktaya kadar genel görsel kalitesinden anlaşılması zor olmasa gerek ki, zamanla bu eksiklikler de giderilecektir.

Ürünler

Emoji yastık ve kişiye özel ürünlerden zaten yazının başında, genel bilgiler verdiğimiz bölümde bahsetmiştik. Bunun haricinde kupa bardak, yastık & kırlent, duvar saati, puzzle ve tablo gibi ürünlerde mevcut. Özellikle yastık & kırlent ve kupa bardak seçenekleri çok fazla. HediyeGerek.Com ‘da bulunan mevcut tasarımlara ait kupa bardak ve yastıklara sahip olma imkanınız olduğu gibi kendiniz de, üzerinde istediğiniz görsele ait bir yastığa ve kupa bardağa sahip olabilirsiniz. Ayrıca kupa bardak ürünlerinde düz kulplu kupa bardağın yanı sıra, , kalp kulplu kupa bardak ve kalp kulplu sihirli kupa bardak seçenekleri de mevcut.

SEO

SEO açısından da fena denilmeyecek bir çalışma söz konusu. Özellikle bütün ürünlerin ve kategorilerin linklerinin SEO uyumlu olması, bir çok üründe etiket çalışmalarının yapılmış olması SEO ‘ya önem verildiğini gösteriyor. SEO analiz araçlarında yapılan testlerde de 100 üzerinden 70 civarında bir puan çıkıyor, ki bu bir E-Ticaret sitesi için iyi denilebilecek bir puan.

Google Page Speed testinde ise, mobil tarafta 100 üzerinden 62 hız puanı ve yine 100 üzerinden 95 mobil kullanıcı deneyimi, masa üstü kullanıcılar içinde 100 üzerinden 75 hız puanına sahip. Bu da bir E-Ticaret sitesi için gayet iyi puanlar. Zira sektörün lider E-Ticaret siteleri de aşağı yukarı bu puanlara sahip.

Güvenli AlışverişZurnanın “cırt” dediği yer burası olsa gerek. Zira bizde KodcuHerif.Com olarak sürekli bu konuya değiniyoruz. Yani piyasada bir sürü E-Ticaret sitesi görünümlü çakma siteler olmasından… HediyeGerek.Com ise bu sitelerden biri olmayıp son derece güvenli bir alışveriş sitesi olduğunu gerek SSL sertifikasından gerekse kredi kartı ile alışveriş yapma imkanı sunmasından ziyadesiyle ispatlıyor.

SSL sertifikası almak için resmi bir şirket olma zorunluluğu olmasa da çakma siteler ya SSL sertifikası almaya dahi tenezzül etmiyor ya da ihtiyaç duymuyor. Kredi kartı ile alışveriş yapma imkanı sunulabilmesi için ise resmi bir firma olma zorunluluğu var. Dolayısıyla HediyeGerek.Com gönül rahatlığı ile güvenli alışveriş yapma imkanı sunuyor.

SONUÇ

Netice olarak HediyeGerek.Com yeni açılan, gerek tasarımsal gerekse diğer unsurlar göz önüne alındığında gayet kaliteli bir E-Ticaret sitesi. Henüz yeni açılmış olmasına karşılık mevcut kalitesi, her geçen gün kalitesini arttıracağını ve sektörde söz sahibi alışveriş sitelerinden biri olacağını düşündürüyor.

Bizde KodcuHerif.Com olarak bundan sonra HediyeGerek.Com sponsorluğunda Kodcu Herif takipçilerine birbirinden kaliteli ve değerli HediyeGerek.Com hediyelerinin bulunduğu kampanyalar düzenleyeceğiz.

Sizde HediyeGerek.Com ‘un sunduğu birbirinden kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız buradan buyurabilirsiniz; http://www.hediyegerek.com

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı