Freelance Çalışacak Arkadaşlar Arıyoruz

Freelance Çalışacak Arkadaşlar Arıyoruz

Herkese merhaba. KodcuHerif.Com bir buçuk yılı aşkın bir süredir bilişim alanında binlerce kişiye destek ve yardımcı olan bir site oldu. Bu süre zarfında günde binlerce, ayda on binlerce kişi tarafından ziyaret edilen bir site haline geldi. Bugüne kadar sunduğumuz manevi ve bilgi bazlı desteği artık daha üst boyutlara taşıyoruz. 

KodcuHerif.Com takipçileri arasında işini iyi yapan fakat yapacak iş bulamayan arkadaşlar olduğu gibi, bilişim alanında kaliteli hizmet alma ihtiyacı olan ve kaliteli hizmet alabileceği bir yer bulamayan çok fazla kişi var. Biz bu iki sorunu da çözecek bilişim hizmetleri programını hayata geçiriyoruz. Bu bilişim hizmetleri programı vesilesiyle iş yapmaya ihtiyacı olan arkadaşlara iş imkanı, bilişim alanında kaliteli hizmet ihtiyacı olan kişilere ise kaliteli hizmet sunmaya başlıyoruz.

Belirtmekte fayda var ki, KodcuHerif.Com hali hazırda bilişim hizmetleri veren bir firmanın parçasıdır. Dolayısıyla gayri resmi değil, resmi, faturalı ve sözleşmeli hizmet verme imkanına sahiptir.

Yakın bir tarihte KodcuHerif.Com vesilesiyle , , hizmeti alımlarına başlanacaktır. Bunun için web tasarım, sosyal medya yönetimi, konularında tecrübeli, yaptığı işleri referans olarak gösterebilecek, çalışmakta olduğu bir işi olmayan arkadaşlar aramaktayız. Söz konusu işlerin birinde fazlasıyla bilgi ve tecrübe sahibi olunması yeterlidir.

Diğer kriterlere dair bilgi almak ve başvuru yapmak için tıklayın

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı