Bilinmeyen Bilişim Mart Boyunca Kapıda Ödemeli!

Bilinmeyen Bilişim Mart Boyunca Kapıda Ödemeli!

kitabı çıkalı henüz 3 ay olmasına karşılık çok fazla ilgi gördü ve çok beğenildi. Kitaba sahip olan okurlar tarafından çok sayıda güzel mesajlar aldık. Aldığımız mesajlar arasında kitaba sahip olmak isteyip kapıda ödeme seçeneği olmaması nedeniyle sahip olamadığını belirtenlerin sayısı da oldukça fazlaydı. Hatta kitap çıkmadan önce aldığımız ön siparişlerin çoğu olarak almak istediklerini belirtenlerden oluşuyordu.

Tüm bu talebe karşılık kapıda ödeme seçeneğini sunmamış olmamızın nedeni, anlaşmalı olduğumuz MNG kargoyla çeşitli sorunların yaşanmasıydı. Söz konusu kargo firması ile anlaşma tek taraflı fesih edildi ve Aras kargo ile anlaşma yapıldı. 1-2 aylık deneme süresinde de kayda değer bir sorun yaşanmamış olması nedeniyle artık kapıda ödeme seçeneğini sunabileceğimize karar verdik.

Kapıda Ödemeli Sipariş

Bilinmeyen Bilişim kitabına kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Bunun için bu konunun altında yer alan formda ya da http://www.kodcuherif.com/kitap-siparis sayfasındaki formda linkinde yer alan formda doldurulması gereken alanları eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği, kargo firmasının tahsilat bedeli almasının yanı sıra SMS ile bilgilendirme sistemi olması nedeniyle, e-ticaret sitelerinden kredi kartı ya da havale/eft ile yapılan siparişlere nazaran fiyat farkı bulunmaktadır. Örneğin HediyeGerek.Com ‘da kitap + kargo ücreti 22.90 TL iken, kapıda ödeme seçeneğinde kitap + kargo ücreti + tahsilat bedeli + SMS ile bilgilendirilme, toplam 39.90 TL yerine 29.90 TL ‘dir.

2 ya da daha fazla Bilinmeyen Bilişim kitabı almak istenmesi durumunda ise, 29.90 TL ‘ye her kitap için +16.90 TL eklenerek hesaplama yapılabilir. Yani kapıda ödemeli olarak 2 kitap almanız durumunda 29.90 + 16.90 = 46.80 TL şeklindedir.

Tüm bunların yanı sıra “neden mart sonuna kadar?” şeklinde merakta olanlar için açıklama yapalım; Kapıda ödeme seçeneği avantajları ve dezavantajları olan bir seçenek. Dolayısıyla mart boyunca söz konusu avantajları ve dezavantajları gözlemleyerek, kapıda ödeme seçeneğinin sunulmasına devam edip etmeme kararı verilecek.

Buradaki formdan sipariş vererek Bilinmeyen Bilişim kitabına kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeyerek sahip olabilirsiniz;

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı