Yeni Yıl Mesajı

Photoshop ile Yazıya yada Resime Kar Efekti Verme

Öncelikle herkesin yeni yılı kutlu olsun gençler.

Kodcu Herif, çok değil, 2 Ağustos tarihinde ilk konusunu açtı ve aradan geçen bu yaklaşık 5 aylık sürede standart sitelere nazaran çok ciddi bir gelişme gösterdi.

Bu yaklaşık 5 aylık süre zarfında Kodcu Herif ‘te 150 ‘den fazla konu paylaştık (Günde ortalama 1 konu). Bu konuların 100 tanesi son 1 buçuk ayda paylaşıldı (günde ortalama 2-3 konu), ki bu da Kodcu Herif ‘te son dönemde güncelliği ve paylaşımı attırdığımızı gösteriyor. 2015 yılında bu artışın devam edeceğini de belirtelim.

4 ayda Facebook sayfamız 1.000 ‘den, Twitter sayfamız 400 ‘den fazla kişiye ulaştı ve her geçen gün artmaya devam ediyor.

Sadece Kodcu Herif ‘te konu açarak 100 ‘e yakın soru cevapladık. Bu rakam sosyal medyada soru soran yada soru gönder sistemiyle soru gönderen ve konu açarak değilde mail ile cevap vermeyi gerektiren sorular göz önüne alındığında yüzlerce sorunun cevaplandığı anlamına geliyor. Bunun yanı sıra 50 civarı makale yazdık.

Sözün özü, zor ve çokta geniş kitlelere hitap etmeyen bir kategoride ciddi noktaya ulaştık. Bu süre zarfında Kodcu Herif ‘e sevgisini ve desteğini esirgemeyen bütün kardeşlerime sonsuz teşekkür eder, 2015 yılında gösterdikleri sevgi ve destek için daha da çaba gösterileceğini bilmelerini isterim.

Ayrıca 2015 yılında, çok daha geniş kitlelere hitap edileceğini, yapılacak değişiklik ve düzenlemeler ile Kodcu Herif ‘in kişisel bir blog sitesi görünümünden çıkıp, yardımcı olmak, bilgi paylaşmak isteyen herkesin yardımda bulunma ve bilgi paylaşmasına imkan tanıyacağı bir platform olacağını da şimdiden müjdelemek isterim =)

2015 Yılı bütün Kodcu Herif ‘i seven ve destekleyenlere, mutluluk, sağlık, başarı, huzur getirmesini ve 2015 ‘te de giderek yükselen ivme ile beraber olmayı dilerim. Hepimizin tekrar yeni yılı kutlu olsun =)

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı