Teknolojiye Dair Gelişmeler Artık KodcuHerif.Com ‘da

Teknolojiye Dair Gelişmeler Artık KodcuHerif.Com 'da

KodcuHerif.Com takipçileri son dönemde KodcuHerif.Com ‘da ciddi gelişmeler olduğunu gözlemlemişlerdir. Son 1 ay içerisinde kitap çalışması duyurumuzu yaptık. Bir kaç gün önce tasarımımızı değiştirdik ve çok daha kaliteli, hızlı ve göze hitap eden bir tasarıma geçiş yaptık. Şimdi ise yeni bir gelişme ile daha karşınızdayız.

KodcuHerif.Com ‘un ağırlıklı olarak içeriğini takipçilerinden gelen sorular ve bilişime dair makaleler oluşturuyor. Siz değerli takipçilerin soru ve sorunlarına her ne kadar ışık tutmaya devam edecek olsak da, bu zamana kadar cevapladığımız 200’den fazla soru nedeniyle gelen sorular gün geçtikçe daha fazla önceden cevaplanmış sorulara benzer hale gelmeye başladı. Bu nedenle bizde daha fazla önceden cevaplanmış sorulara ait konu linklerini verir hale geldik. Bu durum güncel bir site olmamız konusunda sıkıntılara neden oluyor. Diğer yandan doğal olarak sorulara verilen cevaplar uzun oluyor ve küçük bir kesime hitap ediyor.

Güncellik, konuların uzun olması ve küçük bir kesime hitap etme sıkıntısını ortadan kaldırmak için  ile alakalı gelişmelere de artık KodcuHerif.Com ‘da yer vericez. Lakin bu konular küçük bir kesime hitap eden konular değil, herkese hitap eden internet,  ve ağırlıklı konular olacak. Diğer yandan konular sorulara verdiğimiz cevaplar ve makalelerimiz gibi bin civarı kelimede değil, kısa ve öz olacak. Bunun yanı sıra bu zamana kadar olduğu gibi yine tamamen objektif, eğlenceli ve samimi üslup ile özgünlüğü ön planda tutacağız.

Konular yeni açılacak teknoloji kategorisi altında yayınlanacak ve zamanla yayınlanan içeriklerin sıklığına göre internet, sosyal medya, mobil uygulama gibi alt kategoriler açılacaktır. Bu vesile ile günde ortalama 1-2 konunun yayınlandığı bir siteden 3-5 konunun yayınlandığı bir site haline gelmeyi hedeflemekteyiz. Soru & Cevap sistemimiz ve özgün makalelerimiz aynı şekilde devam edecek.

Sizlere daha güncel ve aktif içerikler sunmak adına attığımız bu adımın KodcuHerif.Com ve KodcuHerif.Com takipçilerine yararlı olmasını umut ediyoruz.

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı