Kodcu Herif ‘te Bilgini ve Tecrübeni Paylaş

Kodcu Herif 'te Bilgini ve Tecrübeni Paylaş

Kodcu Herif, bilgiye ihtiyaç duyan herkese yardım etmek için bir araçtır. Bu yüzden artık Kodcu Herif ‘in, bilgisini ve tecrübesini aktarmak isteyen herkesin, bilgi ve tecrübesini aktarmasına imkan tanıyan paylaşım sitesi olma zamanı geldi.

Bana gelen sorular yada yorumlar arasında çok yararlı bilgiye ve sektörel tecrübelere sahip arkadaşlarım ve kardeşlerim var. Onlarında en az benim kadar, bilgiye ihtiyaç duyan kardeşlerime yararlı bilgiler vereceğine inanıyorum.

Bilgi ve Tecrübe Paylaşmak İsteyenler İçin Genel Bilgiler

  • * Başta yazılım, teknoloji, herhangi bir iş kolu ile ilgili bilgi ve tecrübe, tasarım, internet, bilişim, okunmakta olunan bölüm olmak üzere bir çok konuda, yararlı olacağına inandığınız yazılar yazabilirsiniz.
  • * Yazı gönderen herkesin konusunun altında (istediği taktirde) resmi, ismi, facebook profili yada sayfası, twitter adresi, google plus adresi, (varsa) web sitesi adresi eklenecektir.
  • * Kabul edilen ve yayınlanan yazıların duyuruları Kodcu Herif ‘in Facebook, Twitter, Google+, Pinterest sayfalarında yapılacaktır.

Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

  • * En önemli ve dikkat edilmesi gereken nokta, yazılar kesinlikle özgün olmalı. Yani kopyala/yapıştır yada daha önce başka bir yerde yayınlanmış yazılar olmamalı.
  • * Yazılar da yapılan dil, yazım ve işaretleme hataları gerek görüldüğü taktirde tarafımızca düzeltilecek ve Kodcu Herif ‘in konseptine uygun olarak resimler eklenecektir.
  • * Yazılar minimum 250 kelime olmalıdır ve tamamen kişilere bilgi verme maksadı taşımalıdır. (Kendi sitesini yada projesini tanıtma maksadı taşımamalıdır.)
  • * Bütün gönderilen yazılar kesinlikle kabul edilecek diye bir kural yoktur. Netice olarak Kodcu Herif belli bir konsepte sahip ve yazılar bu konsepte uygun olmalıdır. Zaten yazının kabul edilmemesi durumunda, yazının neden kabul edilmediği, yazıyı gönderen kişiye belirtilecektir. Ardından yazı sahibi kabul edilmeme nedenlerini dikkate alarak tekrar yazı gönderebilir.

Kodcu Herif 'te Bilgini ve Tecrübeni Paylaşmak İçin Tıkla

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı