İmzalı Bilinmeyen Bilişim Kitabı Hediye Kampanyası

İmzalı Bilinmeyen Bilişim Kitabı Hediye Kampanyası

KodcuHerif.Com olarak 3 yılı geride bıraktık. Bu 3 yıllık süre zarfında birbirinden özgün ve kaliteli yüzlerce içerik yayınladık. Benzer alandaki pek çok siteye nazaran büyük beğeni topladık. KodcuHerif.Com ‘un her doğum gününde düzenlediğimiz hediye kampanyasının bu seneki hediyesi, yazarından imzalı Bilinmeyen Bilişim kitabı.

9 ay önce, KodcuHerif.Com ‘un okurlarının tavsiye ettiği konulardan kaleme alınan, bilişim, kişisel gelişim ve girişimcilik kitabı olan Bilinmeyen Bilişim kitabı kısa sürede ciddi ilgi gördü. Kitaba sahip olan çok sayıda kişiden övgü dolu dönüşler aldık. Kitap çıktığı günden bu yana KodcuHerif.Com ‘da Bilinmeyen Bilişim kitabı ile alakalı bir hediye kampanyası yapmamıştık. KodcuHerif.Com ‘un yeni yaşı vesilesiyle 3 kişiye yazarından imzalı Bilinmeyen Bilişim kitabını hediye ediyoruz.

Yazarından imzalı Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olmak için yapılması gerekenler ise çok basit. Facebook ‘taki bu gönderiyi herkese açık olarak paylaşmak https://www.facebook.com/KodcuHerif/posts/1421640564618018 ve aynı gönderinin altına “katıldım“, “paylaştım” gibi hediye kampanyasına katıldığınızı gösteren bir yorum yazmak. Bu noktada paylaşımın herkese açık olarak yapılmasının ciddi bir önemi vardır. Çünkü sadece arkadaşlarınızın ya da kendinizin göreceği şekilde paylaşırsanız, biz kontrol ederken yaptığınız paylaşımı göremeyiz. Dolayısıyla katılımınızı kabul edemeyiz.

Ek olarak kampanyaya katılmadan ya da kampanyaya katılıp sonucunu beklemeden kitaba sahip olmak isteyenler http://www.bilinmeyenbilisim.com/#siparis bağlantısında yer alan seçenekler ile Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olabilir.

Hediye Kampanyası Bilgileri

*Kampanyaya son katılım zamanı 22 Eylül 2017 Saat 23:59:59

*Birden fazla kez paylaşım yapmanız durumunda bu 1 kez paylaşım yapılmış olarak kabul edilecek.

*Gönderiyi paylaşan fakat altına “katıldım“, “paylaştım” yazmayan veya gönderiyi paylaşmayan fakat altına “katıldım“, “paylaştım” yazan kişiler kampanyaya dahil edilmeyecek.

*Başka gönderilerin paylaşımı kabul edilmeyecek.

*Sonuçlar 24 Eylül 2017 tarihinde hem KodcuHerif.Com ‘dan hem de facebook sayfasından duyurulacak. Bu nedenle  facebook sayfasının takip edilmesi önerilir.

*Ne yazık ki yurt dışındaki takipçilerimizin katılımını, gönderilerde oluşması muhtemel sorunlar nedeniyle kampanyaya kabul edemiyoruz.

*Hediyeler çekiliş yapıldıktan en geç 1 hafta sonra, tarafımıza dönüş yapan kazananlara gönderilecektir.

Kampanyaya dair merak ettiklerinizin olması durumunda bu konunun altına yorum yazarak sorabilirsiniz. Herkese bol şans…

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı