Soru & Cevap Sistemine 2 Hafta Ara

Sorular ve Cevaplar Hakkında

Soru & Cevap sistemimizi kuralı yaklaşık 1 ay oluyor. Kurduğumuz günden beri çok yoğun talep alıyor. Öyle ki sorulara yetişemiyorum. Sorulardan sadece 1 tanesi bile konu açarak, ayrıntılı, herkesin yararlanabileceği bir şekilde cevaplamak yaklaşık 1 saat alıyor. Yeri geliyor günde 4-5 soru cevaplamaya çalışıyorum. Bu durumda siz düşünün soru cevaplamaya harcadığım vakti. Sadece 2 haftada 30’a yakın soru cevaplanmış. Konu açmayarak cevapladığım soruları saymıyorum bile.

Böyle bir ilgi görmek güzel. Fakat kişisel hayatımdaki çok önemli işler nedeniyle Soru & Cevap sistemine 2 hafta kadar ara vermek zorundayım gençler. Yani bugün (21 Kasım) itibari ile gönderilen sorulara 7 Aralık tarihine kadar cevap veremicem.

Şu anda beklemede olan 14 soru var. KodcuHerif.Com ‘un güncelliği ve günler öncesinden soru soran arkadaşları haftalarca bekletmemek adına KodcuHerif.Com ‘da her gün bir sorunun cevabı konu açılarak yayınlanacak.

Bu süre zarfında Soru & Cevap sayfasını kapatmıyorum yani isteyen kardeşlerim soru gönderebilir fakat bugün soru göndermeleri durumunda ancak 7 Aralık tarihinden sonra sorularını okuyacağımı ve cevaplayacağımı bilmelerini isterim. Bu nedenle beklenti içinde olunmaması gerekmektedir.

Aynı şekilde çok basit dahi olsa Kodcu Herif Facebook ve Twitter hesaplarından gönderilen sorularda cevaplanmayacak gençler. Çünkü bir kardeşimin sorusunu cevaplasam diğer sorusunun cevaplanmasını bekleyen kardeşlerime haksızlık yapmış olucam. Zaten bu 2 haftalık süre boyunca Facebook ve Twitter hesaplarında da çok fazla aktif olamıcam. Sadece o gün cevaplanan sorunun Facebook ve Twitter ‘da paylaşımını yapıcam.

7 Aralıktan sonra sorusunun cevaplanacağını bilerek soru sormak isteyen kardeşlerim soru gönderebilir. Herkesin benim için çok önemli olan bu 2 haftalık süre boyunca anlayışına sığınıyor, gösterdiğiniz anlayış, ilgi ve kardeşlik için hepinize teşekkür ediyorum.

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı