Markaların Birbirinden Güzel Babalar Günü Videoları

Markaların Birbirinden Güzel Babalar Günü Videoları

90 ‘lı yıllarda çocuk olanlar bilir, hep anneler günü kutlanır, unutulurdu. Anneler günü okul zamanına denk geldiğinden, de okul bittikten sonra kutlandığından dolayı olsa gerek, babalar gününü kutlayacak olan evlatlar bugünü arka plana atardı. İletişim bu anlamda da önemini bir kez daha gösteriyor.

İnternetin yaygınlaşması bu açıdan babalara yaradı ki, 2000 ‘li yıllardan itibaren “meğer babalar günü de varmış” dedik ve anneler günü gibi hakkını vererek kutlamaya başladık. E tabi markalarda böyle özel günlerde boş durmuyor ve birbirinden güzel videolar hazırlıyorlar. Şimdi o videolara bir göz fırlatalım…

Teknosa

Teknosa ‘nın “Görünmez Kahramanlar” başlıklı babalar günü özel videosunda, babaların çocukluğumuzdan büyüyene kadar hayatımızın her alanında görünmez kahramanlarımız olduğu vurgusu yapılıyor.

Finansbank

Finansbank ‘ın babalar gününe özel videosunu izlediğimizde müziğinin Beşiktaşlı Dembaba ‘ya bestelenen şarkıyı akla getiriyor. Videoda babalar ile beraber geçirilen güzel anların derlemesi yapılmış.

CarrefourSA

CarrefourSA, baba olacağını öğrenen baba adayının, çoktan baba olmuş arkadaşları tarafından bilgilendirmelerine yer vermiş.

Yapı Kredi

Türk futbolunun efsane üçlüsü; Metin, Ali ve Feyyaz. Bu üçlüyle aynı takımda olan fakat üçüyle aynı anda oynama şansı bulamayan Haluk ‘un kızı babasına bir sürpriz yapıyor.

Vestel

Vestel ‘in babalar günü özel videosunda, hep annelerin aranmasından ve kendilerinin aranmamasından şikayetçi olan babalara dikkat çekiliyor.

Aygaz Otogaz

Babalar gününün en güzel videolarından biri Aygaz Otogaz ‘ın videosu gibi duruyor. “Tam zamanlı kahraman” başlıklı videoda, esprili bir dille, ailesini sürekli mutlu etmeye çalışan fakat sakarlıklar ile bunu batıran babaları konu alıyor.

Akbank

Akbank ise çocukları tarafından hediye alan babaların, hediyelerin parası kendi ceplerinden çıkacak olmasından dolayı girdikleri durumu konu almış.

Bütün baba gibi babaların babalar günü kutlu olsun =)

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı