KodcuHerif.Com Takipçilerine Yılbaşı Hediyeleri

KodcuHerif.Com 'dan Takipçilerine Yılbaşı Hediyeleri

Herkese merhaba. Facebook sayfamız 1 yılda, hilesiz, hurdasız, reklamsız 3.000 kişiye ulaştığında belirttiğimiz üzere, KodcuHerif.Com takipçi ve sevenlerine birbirinden değerli hediyeler sözümüzü yerine getiriyoruz. Üstelik kargo ücreti de bizden.

Yapılması gereken şey ise çok basit; Tek yapmanız gereken bu konuyu herkese açık olarak Facebook ve Twitter ‘da paylaşmak ve paylaşım linklerini alttaki formu doldurarak göndermek.

Twitter hesabı olmayanları, mağdur etmemek adına sadece Facebook ‘ta paylaşım yapacaklar da katılabilir. Sadece Facebook ‘ta paylaşım yapanlar Windows Phone Mango Kitabı ve 1 adet Kupa Bardağı çekilişine dahil edilecektir.

Hediyelerimiz;

KodcuHerif.Com ‘dan Hediyeler

*1 Kişiye Android Programlama Kitabı (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar)

*1 Kişiye Windows Phone Mango Kitabı (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar ve sadece Facebook ‘ta paylaşım Yapanlar)

*1 Kişiye Kodcu Herif Kupa Bardağı (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar)

*1 Kişiye Kodcu Herif Kupa Bardağı (Hem Facebook hemde Twitter ‘da paylaşım yapanlar ve sadece Facebook ‘ta paylaşım Yapanlar)

Bilgileri;

*Son katılım tarihi 27 Aralık 2015 Saat 23:59:59.

*Çekiliş videolu olarak 29 Aralık 2015 tarihinde random.org sitesinden yapılacak. 4 as, 4 yedek talihli belirlenecek ve aynı gün sonuçlar KodcuHerif.Com ‘da açıklanacak.

*Gönderim için kazananlar ile belirttikleri mail adresi üzerinden iletişime geçilecek. 48 saat içinde adres bilgisini bize iletmeyen as talihli yerine ilk sıradaki yedek talihli ile iletişime geçilecek.

*Hediyeler, bütün talihlilerin adres bilgileri tarafımıza iletildikten sonra en geç 1 hafta içinde kendilerine gönderilecek.

*Herkesin sadece 1 kere katılma hakkı vardır. Birden fazla kez paylaşım yapılması durumunda bu 1 paylaşım olarak kabul edilecektir. Ayrıca sahte hesaplardan yapılan paylaşımlar dikkate alınmayacaktır.

*Kampanyaya sadece Türkiye ‘de ikamet eden takipçilerimiz katılabilir. Eğer yurt dışında yaşayan bir takipçimiz katılır ve kazanır ise maalesef yedek talihliyi kazanmış kabul etmemiz gerekecektir.

*Kampanya ile ilgili sorularınızı ya da varsa düşüncenizi bu konu altına yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Videolu Anlatım:

Kampanya Sona Erdi. Katılan Herkese Teşekkürler. Çekiliş 29 Aralık Günü Yapılacak ve Sonuçlar KodcuHerif.Com ‘da Konu Açılarak Duyurulacak.

Katılamayanlar Üzülmesin Bir Sonraki Kampanya Çok Yakında 😉

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı