Kodcu Herif Yeni Yıl Mesajı

Kodcu Herif Yeni Yıl Mesajı

Geçen sene yılbaşında olduğu gibi bu seneki yılbaşında da hem yeni yılı kutlayan hemde geride bıraktığımız yılı değerlendiren bir konu açalım dedik…

2 Ağustos 2014 tarihinde ilk konumuzu açtığımız KodcuHerif.Com, aradan geçen 1 buçuk yıllık süre zarfında, çok zor bir kategoride geniş kitlelere ulaştı. Her ne kadar sadece yazılıma dair bilgilerin verileceği bir site olarak yola çıkmış olsak da, her geçen gün sevenlerimizin ve takipçilerimizin artması KodcuHerif.Com ‘u sadece yazılıma dair bilgilerin verildiği bir site olmaktan çıkarıp, bilişim, eğitim, iş hayatı, kişisel gelişim ve daha bir çok konuyu ele alan bir site haline getirdi.

1 Yıllık süre zarfında 300 ‘den fazla, bir çok kişiye faydalı olan konu açtık. Bir çok internet sitesinin aksine, sırf konu açmış olmak için hiç bir zaman konu açmadık. Hemen hemen bütün konularımızın ayrıntılı, doyurucu ve doğru bilgiler ile dolu olmasına özen gösterdik. Her bir konumuz için, yazılması, düzenlenmesi, görsel çalışması ve tekrar tekrar gözden geçirilmesi ile en az 2 saat uğraştık. Bu çabamızın karşılığını da 2015 yılında aldık. 2015 yılında ziyaretçi sayımız 3-4 kat arttı. Ayda binlerce kişi tarafından ziyaret edilirken on binlerce kişi tarafından ziyaret edilen bir site olduk. Aynı şekilde sosyal medya hesaplarımızı takip eden sayısı 2-3 kat arttı.

Girmekte olduğumuz 2016 yılında ise bu noktaya kadar yaptıklarımızdan çok daha fazlasını yapmayı hedeflemekteyiz. Özellikle bir çok takipçimizin merakla beklediği Kodcu Herif Takipçilerinin Belirlediği Konularda Kitap Yazıyor projemize hız kazandırmayı ve 2016 yılında kitabımızı yayınlamayı umut ediyoruz. Kitabın içinde yer alacak olan birbirinden değerli konu tavsiyeleri aldık ve almaya devam ediyoruz.

İlk hediye kampanyamızı KodcuHerif.Com Takipçilerine Yılbaşı Hediyeleri konusunda duyurduk ve Yılbaşı Hediyeleri İçin Çekiliş Sonuçları konusunda çekilişimizi yaptık. 2016 yılında ise yeni bir sponsorluk kapsamında, hemen hemen her ay çeşitli hediye kampanyaları düzenleyerek bunu bir alışkanlık haline getireceğiz.

2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da hem kalitemizi hemde ziyaretçi ve takipçi sayımızı katlamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu zamana kadar KodcuHerif.Com ‘u seven ve destekleyen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. 2016 yılının başta KodcuHerif.Com ‘u seven ve destekleyenlere olmak üzere herkese mutluluk, huzur, sağlık, başarı ve bol kazanç getirmesini diliyoruz =)

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı