Kişisel Gelişim Kategorisi Açıldı

Kişisel Gelişim Kategorisi Açıldı

Kodcu Herif, ilk kurulduğu günden bu yana yazılım başta olmak üzerine teknoloji ve hayata dair bir çok konuyu ele aldık, alıyoruz da. Sadece yazılım konularında değil, teknoloji, eğitim ve bir çok konuda bilgiler vermeye çalışıyoruz.

Bu süreçte, yazılım üzerine başladığımız yol ile gelinen nokta arasında farklılıklar ve çeşitlilikler olabiliyor. Bu farklılıklar ve çeşitlilikler Kodcu Herif ‘in sevenleri tarafından şekilleniyor.

Kodcu Herif ‘in genel kitlesi öğrenmek, bilgi almak, başarılı olmak ve bir şeyler üretmek isteyen bir kesim. Bu nedenle bu konulara en çok hitap eden, bu konulardaki verimliliği arttıracak olan konuları da artık Kodcu Herif ‘te olacak. Zaten bu zamana kadar gelen sorulara verilen cevapların çoğu ile bağlantılı unsurlar içeriyordu. Bundan sonra bu alana daha fazla hitap eden yazılar ve konular paylaşılacak.

konuları, Kişisel Gelişim kategorisi altında yayınlanacak ve kişisel gelişime dair hemen hemen her konuyu ele almaya çalışacağız.

Her kategoride olduğu gibi Kişisel Gelişim kategorisinde de birbirinden yararlı ve ilgi çekici paylaşımlar olmasını hedefliyoruz … Beğenerek takip etmeniz dileğiyle …

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı