İkinci Hediye Kampanyasının Çekiliş Sonuçları

Selam gençler. Kodcu Herif Takipçilerine HediyeGerek.Com Hediyeleri kampanyasının da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Kampanyaya katılan bütün arkadaşlara tekrardan çok teşekkür ediyoruz. 

Şimdiden kazanan arkadaşları tebrik ediyor, kazanamayan arkadaşların ise üzülmemelerini diliyoruz. En yakın zamanda yeni bir hediye kampanyası ile karşınızda olucaz.

Lafı daha fazla uzatmadan çekilişimize geçelim…

Çekiliş Videosu

KAZANANLAR

CD ‘li Android Kitabı;  Uğur YÖRÜK

Kişiye Kalp Gözlü Polar Emoji YastıkAlperen KIRICI

Kodcu Herif Kupa Bardağı;  Berk ÇENDE

Kodcu Herif Kupa Bardağı; Büşra MERT

100 TL ve Üstü Alışverişlerde Geçerli 10 TL’lik HediyeGerek.Com İndirim Kuponu; Eren Can TİRYAKİ

100 TL ve Üstü Alışverişlerde Geçerli 10 TL’lik HediyeGerek.Com İndirim Kuponu; Emir BULUT

YEDEKLER

CD ‘li Android Kitabı (Yedek); Muhammet YETKİN

Kişiye Kalp Gözlü Polar Emoji Yastık (Yedek); Sercan DENOĞLU

Kodcu Herif Kupa Bardağı (Yedek); Berkay BALABAN

Kodcu Herif Kupa Bardağı (Yedek); Kadir KÜNDÜ

100 TL ve Üstü Alışverişlerde Geçerli 10 TL’lik HediyeGerek.Com İndirim Kuponu (Yedek); Muhsin KÖSE

100 TL ve Üstü Alışverişlerde Geçerli 10 TL’lik HediyeGerek.Com İndirim Kuponu (Yedek); Hüseyin Ali GÜLTEKİN

Kazanan arkadaşlarımızın hediyelerini iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz. Kendileri ile hediyelerini göndermek adına iletişime geçeceğiz.

Bir sonraki hediye kampanyasında görüşmek üzere =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı
 • Mutsuz Kovboy

  Sizinle nasıl iletişime geçebilirim ?

  • Soru sormak için mi yoksa hediye çekilişi sonucu için mi?

   • Mutsuz Kovboy

    Hediye sonucu için 😀

   • Mutsuz Kovboy

    Siz mesaj atmışsınızdır diye düşündüm. Bekledim ve ulaşamayınca size ulaşmaya çalıştım. Eğer ulaşamazsanız :https://www.facebook.com/BerkMarley32

    • Evladım, dün akşam mail yolladık =) Kampanyaya katılırken verdiğin mail adresini kontrol etsene =)

 • Şansa bakayım dedim birden adımı gördüm bide en başta 😀 Çok sevindim. Diğer kazanan arkadaşları da tebrik ediyorum. 🙂

  • Ah be güzel kardeşim. Seninkisine şans mı denir, şanssızlık mı bilmiyorum. Kurallarda belirttiğimiz üzere biz kazananlara mail gönderdikten sonra bize 48 saat içinde geri dönüş yapmazlarsa, kazanma hakkı yedek arkadaşa geçiyor. O nedenle senin hakkında Muhammet YETKİN ‘e geçti. Kendisiyle iletişim kurduk ve kısa sürede geri dönüş yaptı. Hediyeleri az önce gönderdik.

   • Mutsuz Kovboy

    Abi ne zamana gelir ?

   • Merhaba. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, epey bi rahatsızdım o yüzden ne zamandır giremiyordum. Keşke facebook üzerinden iletişim kursaydınız direkt telefona düşerdi. Çokta istemiştim. Neyse sağlık olsun. Yine de teşekkürler.

    • Öncelikle geçmiş olsun. Kampanya duyurusunda ve çekilişinde, kampanyanın bitiş tarihini, çekiliş tarihini, 48 saat içinde attığımız maile geri dönüş yapılmaması durumunda yedek arkadaş ile iletişim kurulacağını, bu nedenle aktif olarak kullandığınız bir mail adresinizi vermeniz gerektiğini defalarca söyledik genç =) Bana gelen mailler telefonuma da düşüyor. Çekiliş yapıldıktan sonra sen hariç bütün kazanan arkadaşlar bir kaç saat içinde geri dönüş yaptı.

     Attığımız maile 48 saat içinde geri dönüş yapılması gibi bir kuralımız olduğundan, eğer seninle birde facebook üzerinden iletişime geçmiş olsaydık, bu sefer yedekteki arkadaşa haksızlık yapmış olacaktık 😉 Dediğin gibi, sağlık olsun, inşallah bir daha ki kampanyamızda sana hediye gönderebiliriz =)

     • Öncelikle ilginize teşekkür ediyorum tabi anlayışınıza da..
      Söylediğiniz gibi çekiliş kurallarını çok iyi biliyorum ve farkındayım lakin hastalanınca o aklımın ucundan dahi geçmedi. 🙂
      Olsun sorun değil, benim hayatım boyunca da böyle şansızlıklar vardır. Ama bir türlü kısmet olmaz.
      Bir gün kısmetimiz gelir elbet 🙂
      Tekrar sağ olun hocam, iyi çalışmalar.

     • Güzel kardeşim, asıl ben anlayışına teşekkür ederim. Fakat söz konusu olay vesilesi ile “hayatım boyunca şanssızlıklar yaşıyorum” şeklinde düşünme, üzülürüm. Bu ikinci hediye kampanyamız ve birinci hediye kampanyamızda da kazanan bir arkadaşımız 48 saatlik süre dolduktan 2 saat sonra geri dönüş yaptı ve biz mecburen hediyeyi yedek arkadaşa göndermek zorunda kaldık.

      Hepimizin hayatında çeşitli talihsizlikler oluyor fakat talihsizliklere odaklanmak bize faydadan çok zarar getiriyor. Bu nedenle böyle düşünmeni istemiyorum 😉 Sana sözüm olsun, Kodcu Herif kitabı çıktıktan sonra sana bir tane imzalı olarak hediye edeceğim =) Kitap çıktıktan sonra bana hatırlat 😉

     • Bunlar derin mevzular .. tabii ki öyle hayata olumsuz bakmamak gerek.
      Artık öyle de bakmıyorum. çok şükür her şey rayına oturmaya başladı. 🙂
      İçten ilginiz için çok sağ olun:) Pekii zevkle hatırlatırım =) Çok sağolunnn

 • persia41

  Dünyanın parasını kazanıyorlar verdikleri hediye toplasan 50 tl etmez 🙂

  • Kim dünyanın parasını kazanıyor?

  • Evladım, burada iyi niyetle yapılan bir şeye bok atıyorsun bari arkasında dur… Senin gibi beynini kullanmadan yorum yapan ve dünyanın parasını kazandığımızı düşünenler için açıklama yapayım. Sahip olduğumuz bütün bilgiyi cömertçe sunuyoruz, bu bilgiden de mahrum bırakmayalım kimseyi…

   Öncelikle bu hediye kampanyasında verilen kitabın fiyatı 35 TL, emoji yastık 30 TL, özel tasarım bardaklar toplam 40 TL, indirim çekleriyle beraber toplam değer 125 TL.

   Bir önceki hediye kampanyasında verilen Android kitabının değeri 35 TL, Windows Phone Mango kitabının değeri 25 TL, özel tasarım kupa bardaklar 40 TL, toplam 100 TL.

   Hediyeleri veren biz olduğumuz için dünyanın parasını kazandığını iddia ettiğinde tarafta biz olmalıyız. Bakalım öyle mi, bi hesap yapalım…

   Öncelikle bugün asgari ücretle çalışan biri ayda 180 saat çalışarak 1.300 TL alıyor. Yani saatte 7.22 TL kazanıyor. KodcuHerif.Com için günde harcanan süre ortalama 4 saat, haftada 21, ayda 84 saat. Yani KodcuHerif.Com ‘a emek harcamak yerine asgari ücretli bir işe emek harcansa kazanılacak aylık ücret 606 TL. 20 aydır emek harcıyoruz yani bu zamana kadar KodcuHerif.Com ‘a emek harcamak yerine asgari ücretli bir işe emek harcansa toplam 12 bin 133 TL kazanılmış olunurdu.

   KodcuHerif.Com ‘un 20 ay boyunca Google reklamlarından ve sponsorluklardan kazandığı toplam para 450 TL. Buna karşılık hosting ve domain masraflarının yıllık maliyeti 250 TL. Verilen hediyelerin maliyeti ve diğer giderler hesap edildiğinde KodcuHerif.Com hiç para kazandırmamış bir site. Hatta kendisine harcanan emeğin paralı bir işe harcanması durumunda 12 bin TL’den fazla zarar ettirmiş bir site.

   Ne kadar da seviyorsunuz iyi niyetle yapılan, kişilere yardımcı olmaya çalışılan, özveride bulunan bir şeyi kötülemeyi… Sen git güzel güzel oyununu oyna, hayatını boş işlere harca. Buraya gelip de bir şeyler öğrenmek ve öğretmek isteyenlere de engel olmaya ve sahip olduğun eziklik psikolojisini hiç bir şey bilmeden, abilerine bok atmaya çalışarak telafi etmeye çalışma emi gülüm 😉