Cinsel İçerikli Videosunu Yayınlamak İçin 1 Milyon Abone İstiyor

Cinsel İçerikli Videosunu Yayınlamak İçin 1 Milyon Abone İstiyor

İnternette popüler olma ve YouTube ‘tan para kazanma çabası her geçen gün sınır tanımıyor. Buna en son örnek Lena The Plug YouTube kanalında videosunu yayınlayan Lena Plug adlı YouTuber, 1 milyon aboneye ulaşması durumunda cinsel içerikli videosunu yayınlayacağını belirtti.

Daha önce YouTube Para Kazanmak İçin 7 Video Unsuru makalemizde yer alan Erotizm maddesinde de belirttiğimiz gibi, erotizm insanların zaafı ve kabul etsek de etmesek de bir videonun çok izlenmesini sağlıyor. Lena Plug ise bunu kanıtlıyor. Çünkü şu anda kanalda sadece 14 (saçma denebilecek) video olmasına rağmen, her biri yüz binlerce, hatta bazıları milyonlarca izlenmeye sahip. Özellikle 1 milyon aboneye ulaşırsa cinsel içerikli videosunu yayınlayacağını belirttikten sonra takipçi sayısı hızla artıp 600.000 ‘e ulaşmış durumda. Hiç şüphesiz ki kısa bir süre sonra 1 milyon aboneye ulaşacaktır ve o zaman bunun bir trolleme mi yoksa gerçek mi olacağı anlaşılacaktır.

Her ne kadar cinsel içerikli videosunu yayınlayacak olması şu anda muamma olsa da kesin olan iki şey var; Birincisi, popüler olma çabası insanlara her şeyi yaptırabiliyor. İkincisi, bunun için en kestirme yol cinsellik.

Lena The Plug kanalındaki ilgili video;

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı