8 İmzalı Bilinmeyen Bilişim Kitabı Çekiliş Sonuçları

8 İmzalı Bilinmeyen Bilişim Kitabı Çekiliş Sonuçları

KodcuHerif.Com ‘da bir nevi gelenek haline gelen bir yılbaşı hediye kampanyasını geride bıraktık. İşte ciddi bir katılım oranına sahip 8 İmzalı .

Sonuçlara geçmeden önce belirtmekte fayda gördüğümüz bir husus var; Yarışmada çok basit bir koşul vardı. Facebook sayfamızdaki belirttiğimiz gönderiyi “HERKESE AÇIK” olarak paylaşmak ve gönderinin altına “paylaştım” yazmak. Ana amaç gönderinin paylaşılmasıydı. Hem gönderinin herkese açık olarak paylaşılıp paylaşılmadığının tespiti hem de yarışmaya katılma isteğini anlayabilmemiz içinde gönderinin altına “paylaştım” yazılmasını istedik.

Bu doğrultuda gönderinin altına yapılan 152 yorumu tek tek inceledik. Tüm yorum sahibi kişilerin profillerini ziyaret ederek belirttiğimiz gönderinin herkese açık olarak paylaşılıp paylaşılmadığını kontrol ettik. Yarın yokmuş gibi günde onlarca paylaşım yapan kişilerin profillerini bile paylaşım yapıp yapmadıkları doğrultusunda inceledik. Herkese açık olarak paylaşılmasını talep etmemizdeki ana amaç ise, yaptığımız kontrol neticesinde gönderinin gerçekten paylaşılıp paylaşılmadığını görebilmekti. Aksi halde paylaşılıp paylaşılmadığı görünmemekte.

Daha önce düzenlediğimiz yarışmalarda “hem facebook ‘ta hem de Twitter ‘da paylaşım yapılsın, yapılan paylaşımların linkleri alınıp KodcuHerif.Com ‘dan bize gönderilsin” gibi anlaşılması zor ve uğraştırıcı bir yarışma düzenliyorduk. Bu düzenlediğimiz yarışma ise son derece anlaşılır ve kuralları basitti. Netice olarak katılan 152 kişiden 112 tanesi belirttiğimiz şekilde, kurallara uygun olarak paylaşım gerçekleştirmiş. Bu 112 kişinin isim listesi de şu şekilde;

8 İmzalı Bilinmeyen Bilişim Kitabı Yarışma Listesi

Umuyoruz ki yarışmanın koşullarını yerine getiremeyen bu 40 kişi arasında, Bilinmeyen Bilişim kitabına gerçekten sahip olmak isteyen ve ihtiyaç duyan kişiler yoktur. Zira yarışmaya katılanlar arasında sırf ücretsiz olarak veriliyor diye gördüğü her yarışmaya katılan kişilere de denk geldik. Bizim için değerli olan elbette Bilinmeyen Bilişim kitabını gerçekten isteyen ve kendisine fayda sağlayacak olan kişiler.

Bilinmeyen Bilişim Kitabı Çekiliş Sonuçları

Çekilişimizi bu listede yer alan numara sırasına göre random.org sitesinden yapacağız. Herkesin bir numarası olduğuna göre 1 ile 112 arasında 8 numara belirliyoruz.

Bilinmeyen Bilişim Kitabı Çekiliş Sonuçları

İşte kazanan arkadaşlar;

Bilinmeyen Bilişim Kitabı Çekiliş Sonuçları

Bu numaralara göre kazanan isimler;

10 – Abdurrahim KILIÇ

7 – Mehmet Ali TOPRAK

1 – Harun GEÇİT

29 – İlker SUNERCAN

58 – Halil TANIŞ

62 – Uğurcan BAL

102 – Ahmet GÜNEŞ

4 – Mehmet Emin TUTUK

Kazanan arkadaşları şimdiden tebrik ediyor, Bilinmeyen Bilişim kitabına gerçekten sahip olmak isteyip kazanamayan arkadaşların ise üzülmemelerini diliyorum. https://www.bilinmeyenbilisim.com adresinden kitaba sahip olmak için ilgili bağlantılara ulaşabilirsiniz.

Kazanan arkadaşlar ile iletişime geçip, hediyelerini 1 hafta içerisinde kargo ücretlerini de karşılayarak adreslerine göndereceğiz.

Bir hediye kampanyamızın daha sonuna geldik, bir sonraki kim bilir ne zaman düzenlenecek olan hediye kampanyamızda tekrar görüşmek üzere =)

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı