KodcuHerif.Com Yenilendi!

KodcuHerif.Com Yenilendi!

1 Yaşımızı doldurmamıza çok az bir süre kala KodcuHerif.Com ‘u yeniledik. Bu yeni tasarım vesilesi ile hıza, kullanışlılığa ve tasarım kalitesine çok daha fazla önem veriyoruz. Bu nedenle bazı özellikleri kaldırdık, bazı yeni özellikler kazandırdık.

Dile kolay 1 yıla yakındır üzerinde çalıştığımız, düzenlemeler yaptığımız tasarımı çöpe atıp yeni bir tasarıma geçiş yapıyoruz. Bu nedenle geçiş süreci biraz sancılı olacak. Yapılması, değiştirilmesi, düzenlenmesi gereken çok şey var. Bir önceki tasarımımızda 1 yıla yakın sürede yaptıklarımızı bu tasarıma kısa sürede uygulamak kolay olmayacak. Dolayısıyla şu an görülen tasarıma bitmiş gözüyle bakmamak gerekli.

Bazı konuların resimleri görünmeyebilir fakat zamanla hepsi tek tek düzenlenecektir. Bunun yanı sıra sıkça kullanılan özelliğimiz olan Soru & Cevap sisteminde herhangi bir sorun bulunmadığını ve hiç bir konuya erişimde sıkıntı olmadığını belirtelim.

Bir önceki tasarımımıza nazaran çok daha hızlı, göze hitap eden ve kullanışlı yeni tasarımımızı bütün KodcuHerif.Com takipçilerinin beğenerek kullanması dileğiyle =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı
  • Mobilde gayet iyi. Masaüstunde deneme şansim olmadi ama eski tasarimi ilk günden beri beğenmemiştim 🙂

    • Önceki emektar tasarımda iyiydi, hoştu, mobil uyumluydu fakat hem hız hemde görsellik bakımından tam anlamıyla tatmin etmiyordu. Bu tasarımda hız, görsellik ve kaliteye önem veriyoruz. Daha yapılacak çok iş var bu tasarımın mükemmel hale gelmesi için. Zamanla hepsi olacak =)

  • free 88

    Yeni tasarıma daha güzel olmuş eski tasarımı çok karışıktı .