Webtures ile Sponsorluk Yenilendi

Webtures ile Sponsorluk Yenilendi

31 Ocak 2015 ‘te KodcuHerif.Com ‘a sponsor olan Webtures, aradan geçen 6 aylık sürenin ardından, karşılıklı memnuniyet çerçevesinde 3. kez sponsorluğunu yeniledi.

7 Haziran 2011 tarihinde hizmet vermeye başlayan , ve dijital pazarlama konularında çalışmalar yapmaktadır. Alanında lider firmalara çalışmalar yapan Webtures ‘in referansları arasında Teknosa, Migros, kilim, kliksa, yataş ve daha sayılabilecek bir çok büyük firma var.

Bunun yanı sıra Webtures, Türkiye ‘de uzun yıllardır SEO konusunda lider konumda olan Seo Hocası ‘nın, SEO ‘konusunda en fazla satış yapan Sorularla SEO ve Uzmanından SEO kitaplarının sahibi ve daha bir çok projenin de çalışmasını yapmaktadır.

Webtures ‘in başarılarının uzun yıllar devam etmesini diler, KodcuHerif.Com ‘a göstermiş oldukları ilgi ve destek için kendilerine teşekkür ederiz.

170X170 banner sponsorluğu için tıklayın

Bilinmeyen Bilişim Kitabı
 • Umutgorur

  Siteye Editör Almayı Düşünüyor Musunuz?

  • Şu aşamada böyle bir düşünce yok. Fakat ileride projelerimizi hayata geçirip yoğunluk arttıkça, en azından Teknoloji kategorisi için düşünebiliriz. İlgi için teşekkürler =)

  • Umutgorur

   @KodcuHerif:disqus Tek Kişiyle Bu Kadar Paylaşım Yapmak Zor Değil Mi?

   • =) Zor elbette. Hele ki hayata geçirme aşamasında olduğum projeler varken çok daha zor… Fakat bu işi severek yapınca kolaylaşıyor.