Projeleri Ücretsiz Tanıtıyoruz

Projeleri Ücretsiz Tanıtıyoruz

Herkese merhaba. Kodcu Herif kurulduğu günden bu yana bilişime, girişimciliğe, kişisel gelişime ve eğitime her daim önem verdik. Zira ülkemizin bu temel unsurlar ile gelişeceğine ve ilerleyeceğine inanıyoruz. Bu anlamda 600 civarı özgün makale yazdık ve binden fazla soru cevapladık. Girişimde bulunmaya yönelik bilgiler vermemizin yanı sıra şimdide girişimde bulunanlara destek veriyoruz ve Kodcu Herif ‘te projeleri ücretsiz tanıtıyoruz.

Hiç şüphesiz ki bir girişimin başarıya ulaşması sadece girişime değil, aynı zamanda söz konusu girişimin olabildiğince çok kişiye ulaşmasına bağlıdır. KodcuHerif.Com olarak pek çok yazıda reklam almadığımızı belirtmiştik. Buna karşılık pek çok proje sahibinden ya da sitelerde ücret karşılığında projeler tanıtan firmalardan KodcuHerif.Com ‘da reklam yayınlatma talebi aldık ve almaya devam ediyoruz. Bütün talepleri teşekkür ederek geri çevirdik. Zira KodcuHerif.Com gelir elde etme amacıyla değil, ülkemizde bilişim alanında bir şeyler yapmak isteyen ve yapan kişilere bilgi vermek, yardımcı olmak için kuruldu. Bu zamana kadar ağırlıklı olarak bilişim alanında bir şeyler yapmak isteyen kardeşlerimize hitap ettik. Bunun yanı sıra bilişim alanında bir şeyler yapan kişilere de hitap edeceğiz.

Karşılıklı Destek

Karşılıklı DestekÜlkemizde üreten, girişimde bulunan herkesin başarılı olmasını istiyoruz. Bunun için projelerini KodcuHerif.Com ‘da herhangi bir ücret talep etmeden tanıtıyoruz. Hem projelere tanıtım bazlı katkıda bulunmak hem de güzel dostluklar kurmak ya da kurulmasına vesile olmak istiyoruz. Kurulan dostluklar çerçevesinde karşılıklı güzel ve faydalı işler yapmayı ya da yapılmasına vesile olmayı hedefliyoruz.

İnanıyoruz ki, birbirimize destek olduğumuz sürece daha güçlüyüz…

Sistem ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

*Başvurular aşağıdaki formdan ya da https://www.kodcuherif.com/projeni-tanit bağlantısından yapılacak. KodcuHerif.Com ‘da her gün en fazla 1 proje tanıtılacak. Dolayısıyla siz başvurduğunuzda tanıtılması için bekleyen 2 proje varsa, siz başvurduktan 3 gün sonra projeniz tanıtılacak. Tabi talebin yoğunluğuna bağlı olarak günde 2 ya da 3 proje tanıtılabilir.

*Tanıtım yazıları, projesini tanıtmak isteyen kişi(ler) tarafından yazılacak. Bunun içinde temel kriter 300 kelime ve kesinlikle özgün (daha önce başka bir yerde yayınlanmamış) olmalı. Gönderilen yazılarda bizim tarafımızdan, anlam bütünlüğünü bozmayacak şekilde düzenlemeler yapılabileceğini de belirtelim.

*Projeler kendisine özel bir kategori açılarak sadece o kategori altında tanıtılacak. İlerleyen zamanda söz konusu kategori geliştirilecek. Ayrıca bazı projeler ek olarak Kodcu Herif ‘in sosyal medya hesaplarında da paylaşılacak.

*Tanıtılan projeler Kodcu Herif takipçileri tarafından yorumlanabilecek. Fakat yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır. Dolayısıyla bir projeye sadece “bok gibi olmuş” ve benzeri aşağılama amacıyla yorumlar yazan beyin fukaralarının yorumları onaylanmayacak. Yapıcı, faydalı ve iyi niyetli yorumlar onaylanacak.

*Henüz bitmemiş, açıldıktan sonra daha birkaç konu eklenmiş ve tanıtılması istenilen projelerde ne yazık ki dikkate alınmayacak. Bitirilmesi ve daha da geliştirilmesi istenip, tekrar başvurması beklenecek. Aynı şekilde ücretsiz blog sitelerinde kurulan sitelerde ne yazık ki tanıtılmayacak.

*Bu ücretsiz tanıtım sistemi aynı zamanda karşılıklı destek sistemidir. Dolayısıyla bazı proje sahiplerinden, projesinin türüne bağlı olarak talepte bulunulabilir. Örneğin projesi bilişim alanına yönelik kitap olan birinden, Kodcu Herif takipçilerine hediye edilmek üzere 3-5 kitap talep edilebilir. Aynı şekilde ücretli üyelik modeline sahip sitelerden yine Kodcu Herif takipçilerine hediye edilmek üzere 3-5 ücretsiz üyelik istenebilir. Elbette başvuran tüm projelerden talepte bulunulmayacak, projeye bakılarak karar verilecek ve söz konusu talep asla maddi olmayacak.

*Tekrar önemle belirtelim; aşamasında olan, bitmemiş, “bir projem var siz yapar mısınız / bitmesine yardım eder misiniz?” gibi talepler dikkate alınmayacaktır. Bitmiş ama daha farklı alanlarda tanıtılması istenilen ya da çeşitli işbirlikleri arayan projeler isteklerini tanıtım yazılarında belirtebilir.

Bu noktaya kadar yazılanları okuyup, dikkate alanlar ve belirtilen unsurlar çerçevesinde projesinin KodcuHerif.Com ‘da tanıtılmasını isteyenler buradan buyursun;

Proje Tanıtım Başvuru Formu


Adınız (gerekli)

E-Posta Adresiniz (gerekli)

Proje İsmi (Gerekli)

Site / Proje Linki (Gerekli)

Özgün Proje Tanıtım Yazısı (Gerekli)

Kodcu Herif Yönetimine Belirtmek İstedikleriniz (Yayınlanmayacak)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı