Hızlı ve Öfkeli Serisinin Yeni Filmi: Furious 7

Hızlı ve Öfkeli Serisinin Yeni Filmi: Furious 7

Çok tutulan serisinin yeni filmi olan ‘nin fragmanı yayınlandı. Çekimlerine başladıktan sonra serinin başından beri başrol de oynayan, bu film ile yıldızlaşan ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan reyizin ölümü filmin çıkış tarihini sekteye uğrattı.

Bu filme kadar filmin ismi hep (Hızlı ve Öfkeli) idi. Fakat bu filmın adı Furious yani sadece Öfkeliler. Fragmanda baya hızlı oldukları görülüyor tabi …

Fragman çıkalı 1 gün oldu fakat 4 Milyondan fazla kişi izlemiş durumda. Sadece fragmana bakarak söylenebilir ki bu film serisinin en mükemmel filmi olmaya aday. Resmen döktürmüşler. Üstelik Paul Walker ‘in sahneleri de filmde mevcut. Fragmanın kendisi bile mükemmel denebilecek nitelikte.

Filmde bu zamana kadar ki en kral karakterlerin hepsinin mevcut olmasına artı olarak ‘ın da olması tadından yenmez bir film olacağını garantisi gibi.

Merak konusu olan asıl şey ise çekimlerine başlandıktan sonra ölen Paul Walker reyizin filmdeki son sahnesinin nasıl olduğu. Bu filmi de izlemezsek kalbimiz kurusun Paul reyiz …

Ayrıca Kodcu Herif 'te yer alan aşağıdaki konulara da göz fırlatabilirsiniz =)

Bilinmeyen Bilişim Kitabı