Tanıtım Yazısı

Başta Yazılım, Web , SEO, Teknoloji olmak üzere bir çok konuda, tamamı özgün yazıların yer aldığı KodcuHerif.Com olarak tanıtım yazıları alıyoruz.

Tanıtım yazıları sponsorluk kapsamında yapılmaktadır. Bu sayede hem KodcuHerif.Com ‘un daha fazla kişiye faydalı içerikler sunmasına destek olmuş olacak hemde kendi web sitenizi özgün yazı ile tanıtma imkanına sahip olacaksınız.

Tanıtım yazıları, ayda 20 bin civarı kişi tarafından ziyaret edilen KodcuHerif.Com ‘da ve KodcuHerif.Com ‘un 4+K beğenili Facebook, 600 takipçili Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarında paylaşılacak.

Her ne kadar sponsorluk kapsamında tanıtımlar yapılacak olsa da bazı kurallarımız var;
*Warez, hack, +18 cinsel içerikli ve benzeri yasak içeriğe sahip sitelerin, her ne olursa olsun tanıtımı yapılmayacaktır.
*Sitenin tanıtım yazısı Kodcu Herif tarafından yazılacaktır. Bir başkasının yazdığı yazı kabul edilmeyecektir. Yazılan yazı, site sahibine gönderilerek onay aldıktan sonra yayınlanacaktır.
*Siteler tamamen objektif olarak, tarafsız, belli kriterler dahilinde değerlendirilecek ve tanıtılacaktır. Sponsor olunduğu için eksikleri görmeme, artıları gereksiz övme durumu söz konusu olmayacaktır.
*Eklenen videolar belli bir süre değil, KodcuHerif.Com ve Kodcu Herif ‘in sosyal medya hesaplarında kalıcı olarak yayınlanacaktır.

Daha ayrıntılı bilgi almak için formun Soru ve Merak Edilenler bölümüne yazabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

E-Posta Adresiniz (gerekli)

Proje İsmi (Gerekli)

Site / Proje Linki (Gerekli)

Özgün Proje Tanıtım Yazısı (Gerekli)

Kodcu Herif Yönetimine Belirtmek İstedikleriniz (Yayınlanmayacak)